Yardım Windows 11 Yüklenemedi Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Hlev Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar Windows 11 indirdim kurulum da hiç sıkıntı yoktu ama sonra setupdan sonundaki mavi ekran yüklemesinde bu hatayı vermekte (Windows tpm edited versiyonunu kulanmaktayım )

unknown.png

Sistem Özelliklerim
Amd R7 M265
İntel İ5 5200U 2.20 Ghz Turbo 2.70
Anakartım Dell
Ram 8 Gb 4x2 1600 mhz
Tpm Desteği bulunmamakta
Secure Boot Aktif
Uefi Sistem
DirectX 12

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhabalar Windows 11 indirdim kurulum da hiç sıkıntı yoktu ama sonra setupdan sonundaki mavi ekran yüklemesinde bu hatayı vermekte (Windows tpm edited versiyonunu kulanmaktayım )

Ekli dosyayı görüntüle 158491

Sistem Özelliklerim
Amd R7 M265
İntel İ5 5200U 2.20 Ghz Turbo 2.70
Anakartım Dell
Ram 8 Gb 4x2 1600 mhz
Tpm Desteği bulunmamakta
Secure Boot Aktif
Uefi Sistem
DirectX 12
Yükseltme ya da Windows üzerinden kurmak yerine USB'den boot ederek kurun. USB'niz yoksa ya da yer vb. yoksa da hiç problem değil. C dışında başka bir bölüm var ise oraya klasör oluşturup, ISO'nun içini oraya kopyalayıp, sonra ise kurtarma seçeneklerine gelip komut istemi ile kurabilirsiniz. :)

Hlev Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yükseltme ya da Windows üzerinden kurmak yerine USB'den boot ederek kurun. USB'niz yoksa ya da yer vb. yoksa da hiç problem değil. C dışında başka bir bölüm var ise oraya klasör oluşturup, ISO'nun içini oraya kopyalayıp, sonra ise kurtarma seçeneklerine gelip komut istemi ile kurabilirsiniz. :)
Onu düşündüm ama kurullum da ise boot üzerinden benzer bir hata veriyor ama tam anlatamam flash tan açmamı söylüyor o da ama açınca böyle oluyor sadece formatla kura bilmekteyim ama format atamam

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Onu düşündüm ama kurullum da ise boot üzerinden benzer bir hata veriyor ama tam anlatamam flash tan açmamı söylüyor o da ama açınca böyle oluyor sadece formatla kura bilmekteyim ama format atamam
Üzerine kurabilirsiniz. Kurulumda ileriye basıp, Windows.old sorusuna evet diyin. Kurulunca Windows.old klasöründen dosyalarınızı alıp, sonrasında Dism++ ya da cleanmgr üzerinden Windows.old'u silebilirsiniz. :)

Hlev Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu tam olarak nedir? Nereden edindiniz?
tpm yani anakartım da tpm olmadığından düzenlenmiş versiyonudur. Başka Forumlarda var eğer sıkıntı olmassa atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzerine kurabilirsiniz. Kurulumda ileriye basıp, Windows.old sorusuna evet diyin. Kurulunca Windows.old klasöründen dosyalarınızı alıp, sonrasında Dism++ ya da cleanmgr üzerinden Windows.old'u silebilirsiniz. :)
bunu deniceğim başka fikirlerde gelmesini bekliyorum

Son mesajlar