Yardım Windows 11 setup açmıyor

Bu konuyu okuyanlar

betul_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben windows 11 kullanıyorum bir uygulama indirdim ve setupa basıp kurmam gerekiyor ama basmama rağmen bilgisayar ya hiç tepki vermiyor ya da the application was unable to start correctly diye bir hata veriyor anlamadım ve çözemiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Uygulamanın ne olduğunu ve güvenli olup olmadığını bilmiyorum ancak güvenilir bir kaynaktan indirildiğini varsayarak yazıyorum. Çünkü uygulamayı rastgele bir siteden indirdiysen uygulamanın virüslü olması çok yüksek bir ihtimaldir.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra:
Kurulum dosyasına tıklayıp Yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsin.
Ayrıca, exe.'ye sağ tıkla > Uyumluluk sorunu giderme'yi deneyebilirsin, hiç tepki vermiyorsa.

betul_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulamanın ne olduğunu ve güvenli olup olmadığını bilmiyorum ancak güvenilir bir kaynaktan indirildiğini varsayarak yazıyorum. Çünkü uygulamayı rastgele bir siteden indirdiysen uygulamanın virüslü olması çok yüksek bir ihtimaldir.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra:
Kurulum dosyasına tıklayıp Yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsin.
Ayrıca, exe.'ye sağ tıkla > Uyumluluk sorunu giderme'yi deneyebilirsin, hiç tepki vermiyorsa.
herşeyi denedim ancak olmuyor ve anladığım kadarıyla windows 11 hata veriyormus stabil değil diye gördüm birkaç yerde ben bilgisayarı windows 11 olarak satın aldım ama windows 10a geçersem bir sıkıntı çıkar mı

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Aynı işi gören farklı bir uygulama bakabilirsin.
Konunun hangi uygulama hakkında olduğunu bilmediğim için işletim sistemi önerisinde bulunamam. Ancak yeni cihazlarda önceki Windows sürümlerini kullanmak pek de sağlıklı olmaz. Performans kaybı dahil başka bir takım da sorunlar da yaşayabilirsin.

betul_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı işi gören farklı bir uygulama bakabilirsin.
Konunun hangi uygulama hakkında olduğunu bilmediğim için işletim sistemi önerisinde bulunamam. Ancak yeni cihazlarda önceki Windows sürümlerini kullanmak pek de sağlıklı olmaz. Performans kaybı dahil başka bir takım da sorunlar da yaşayabilirsin.
anladım teşekkür ederim :)