Yardım Windows 11 Gözat veya Farklı Kaydet'e tıklandığında donma oluyor

Bu konuyu okuyanlar

wheresthenext

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Gözat veya Farklı Kaydet'e tıklandığında bilgisayarda donma oluyor, daha önce bu sorunla karşılaşmış olan var mıdır? Herhangi bir uygulamadayken bu sorunla karşılaşabiliyorum word de dosya kaydederken, whatsapp dan resim indirirken, autocad de pdf e aktarırken, her alanda donmalar oluyor, Windows 11 in genel bir hatası mıdır, Windows 11 e geçiş yaptığımdan beri bu şekilde, windows 10 a da geri dönmeyi düşünmüyorum. Ek olarak bilgisayarımdaki tüm programlar orjinal hiç crackli program kullanmıyorum.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Merhabalar,
Gözat veya Farklı Kaydet'e tıklandığında bilgisayarda donma oluyor, daha önce bu sorunla karşılaşmış olan var mıdır? Herhangi bir uygulamadayken bu sorunla karşılaşabiliyorum word de dosya kaydederken, whatsapp dan resim indirirken, autocad de pdf e aktarırken, her alanda donmalar oluyor, Windows 11 in genel bir hatası mıdır, Windows 11 e geçiş yaptığımdan beri bu şekilde, windows 10 a da geri dönmeyi düşünmüyorum. Ek olarak bilgisayarımdaki tüm programlar orjinal hiç crackli program kullanmıyorum.
Windows 11'in hangi yapısı kurulu cihazınızda?

wheresthenext

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8.5 KB · Görüntüleme: 43

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,286
Windows 11'in klasik sorunları, güncellemeyle çözülür. Beklemek lazım.

wheresthenext

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım, bekleyeceğiz bakalım teşekkürler

Son mesajlar