Windows 10'da Garip Sorunlar!

Bu konuyu okuyanlar

BRAVQHEART

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Herkese İyi Günler!
Duymuşsunuzdur Pubg Lite Çıktı Ben Oynuyordum Bu Aralar Sonra Oyuna Girmemeye Başladı.
Pc'mde 4gb ram vardı Monitöre Görüntü Gelmeyince Bozulunca Tamire Verdim Servis'de 2gb bozuk Diyip Çıkarmış.
Bende Tabi Cs-go Dur Lol 'dür Kasınca Bıraktıp Pubg Lite Oynamaya Başladım Pubg Lite'ta Bir Sorun Çıktı Şifremi Yazıyorum Siyah Ekranda Kalıyor Bu Sorunun Çözümü Hiçbir Forumda Yok!
Sonra Bir Kaç tane Daha Oyunum Vardı Onlarada Birşey Olunca Dedimki Pc'yi Sıfırlıyayım Baştan Halledeyim, Neyse Sıfırladım Sıfırlama Bitti İsim Soyisim Felan İstiyo Yazdım Hadi Sizi Bir Ağa Bağlayalım Dedi Sonra "Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı Deyip Pc'yi Oto Kapattı, Tkr Açtım Tkr İsim Felan Yazdım Bu Sefer Hata Felan Vermedi, Ama Açıldığında İse İnternet Var Gözüküyor Ama Nete Girmiyor Öküz Gibi Sinirlenmiştim!
Dedim Ne Oldu Böyle Felan Diye Sonra tele Chrome Setup İndirdim Pc Attım Nete Giriyor AllahAllah Bi Baktım Saçma Sapan Şeyler Yapıyo Pc!
Micro. Uygulamalarına İnternet Gitmiyor! Ama Sadece Chrome Giriyor Bi Oyun İndireyim Deniyeyim Dedim Şu Velet Oyunu Varya Küçüklerin Oynadığı "ZULA" onu İndirdim Açılmıyo Pubg Lite İndirdim Açılmıyo Üzerine Pc'yi 3 kez Sıfırladım Yine Aynı! Dedim Win.7 ye Geçeyim Geçilmiyo? Hata Veriyo? Diyorki;
"Win 10 PRO'dan Win 7 ULTİMATE'ye Geçiş Yapılamaz"mış
Lütfen Ne Yapacağımı Şaşırdım O Kadar Şanssızım Ki Bütün Aksilikler Beni Buluyo Lütfen Avil Yardıma İhtiyacım Var Kargoyla RAM sipariş Ettim Ram Gelse Ne İşe Yarayacakki Birşey Açılmadıktan Sonra?
Lütfen Acil Yardım Ulaşmak İçin Ekstradanda Olsa Size Adres Bırakayım;
E - posta : [email protected]
İnstagram : akta_habil35
Facebook : HblAktaş

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Pc'mde 4gb ram vardı Monitöre Görüntü Gelmeyince Bozulunca Tamire Verdim Servis'de 2gb bozuk Diyip Çıkarmış.
RAM sipariş Ettim Ram Gelse Ne İşe Yarayacakk
Geriye 2 GB RAM kalıyor, bu tabii ki oyunlar için yeterli değil, bu kadar RAM (hele ki 64-bit sistem) ile sadece Windows ve internet tarayıcısını çalıştırabilirsin.
Sipariş ettiğin RAM'i bilgisayarına ilave ettikten sonra en son Windows 10 sürümünü (64-bit olanı) Microsoft'un sitesinden indir ve temiz kurulum gerçekleştir, sıfırlama ile vesaire uğraşma. Kolay gelsin.

BRAVQHEART

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Geçmemde Yardımcı Olurmusun?

fatihipk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
iso yukle flasha at format çak işte yahu

BRAVQHEART

Öğrenci