windows 10 yükseltme sonrası çıkan sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

Yovoov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
windows 8.1 kullanıyordum sonra oyun performası arttırmak için windows 10 home single languageye yükselttim ancak windows 8.1de
sorunsuz açılan oyunlar dll x00007 steam api gibi birsürü hata vermeye başladı tekrar format attım ama işe yaramadı sorunumu çözebilirseniz sevinirim

xDaemon

Asistan
Reaksiyon puanı
84
DLL-Files Fixer ı kurup denetleyin eksik dll dosyalarını bulacaktır.

Yovoov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
DLL-Files Fixer ı kurup denetleyin eksik dll dosyalarını bulacaktır.
Cevabın için teşekkürler ama Daha önce denedim msvpc yazan bir hata verdi galiba dllsini indirdim ama sonra farklı bişey istedi onuda indirim ardından ilk indirdiğim hata geldi en sonunda hepsini çözdüm bu seferde oyun hiç tepki vermemeye başladı

xDaemon

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Cevabın için teşekkürler ama Daha önce denedim msvpc yazan bir hata verdi galiba dllsini indirdim ama sonra farklı bişey istedi onuda indirim ardından ilk indirdiğim hata geldi en sonunda hepsini çözdüm bu seferde oyun hiç tepki vermemeye başladı
Hatayı 2 ay öncesine kadar alıyordum.Uygulamayı yönetici olarak çalıştır.Uyumluluk oranına bak.AntiVirüs programın varsa kapat.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
CMD'ye sfc /scannow yazın. Bu kodu girmeden önce antivirüsü kapatın sonra tekrar açın.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Doğru düzgün microsoft sitesinden imaj alıp baştan kurulum yapın. Driverlar anakart veya laptop sitesinde olacaktır.

Yovoov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Oyunu yükledim msvcp110.dll hatası verdi dll fixerden buldum ancak düzeltmedi sonra kendim yükleyip attım bu seferde 0xc000007b hatası verdi

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Yükseltme, tavsiye etmiyoruz temiz format atınız.

Yovoov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Resimler çıkmamış
Arka arkaya şu hataları veriyor

__crtCreateSymboliclinkW yordam giriş noktası, C:\WINDOWS\SYSTEM32\MSVCP110.dll dinamik bağlantısı kitaplığında bulunamadı.

?_ReportUnobservedException@details@
Concurrency@@YAXXZ yordam giriş noktası, C:\GAMES\City car driving\bin\win32\pdd.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
İlki sanırım vcredist olması lazım. Eksik paket vardır. Full paket kurulum linkini atacağım uygulayın öyle deneyin. Link Buradan indirip cmd dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ardından bunu da kurun directx web Link

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
windowsun sitesinden 20H2 sürümünü indir. 2-3 gün önce çıktı. iso yu indir usb ye at. sıfırdan kurulum yap. herşeyi en baştan yükle. sorun yaşamaman lazım..

directx de gerek yok, oyun yüklenirken yüklüyor gereksiz şeyleri..

windows serialini kaybetme, netten windows lisansı bulma diye arat, lisansını bir kağıda yaz. önemli çünkü..

Yovoov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
windowsun sitesinden 20H2 sürümünü indir. 2-3 gün önce çıktı. iso yu indir usb ye at. sıfırdan kurulum yap. herşeyi en baştan yükle. sorun yaşamaman lazım..

directx de gerek yok, oyun yüklenirken yüklüyor gereksiz şeyleri..

windows serialini kaybetme, netten windows lisansı bulma diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneyeceğim

Yovoov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bilgisayarım için hangi ram ve ssd uyumlu söylermisiniz
not: cpu-z ekran görüntülerini yükleyemiyorum
gerekli olan bilgileri sorun söylerim
şimdiden teşekkürler