Windows 10 Yükseltirsem oyunlar silnir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Windows 10'a geçmek istiyorum. 8.1 Pro var. Geçerken kullanacağım program mediacreationtool. Eğer geçersem oyunlar falan silinir mi ?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Verilen bilgi doğru fakat yükseltme aşamasında sorun yaşanırsa eğer baştan format atmak zorunda kalabilirsin bu durumda herşey silinir, yükseltme yapmadan önce önemli dosyalarını ve oyunlarının yedeğini almanı öneririm.
Artık çok geç hocam. Yalnız bilgisayardın mı bilmiyorum ama çok yavaş ilerliyor. Neden acaba?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Artık çok geç hocam. Yalnız bilgisayardın mı bilmiyorum ama çok yavaş ilerliyor. Neden acaba?

Önceki işletim sisteminizin içeriği ağırsa bundan dolayı geçiş biraz yavaş olabilir. Yalnız geçiş önermiyorum en iyisi temiz kurulum sebebi ise geçişlerden sonra yeni işletim sisteminde mutlaka problem yaşanıyor

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Önceki işletim sisteminizin içeriği ağırsa bundan dolayı geçiş biraz yavaş olabilir. Yalnız geçiş önermiyorum en iyisi temiz kurulum sebebi ise geçişlerden sonra yeni işletim sisteminde mutlaka problem yaşanıyor
Valla bir sürü oyun var diye sakladım hocam... Bir şey olmaz inşallah

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Eskiden bilgisayara format atınca bütün oyunlar giderdi. Bi daha yeniden inmesini beklerdim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Neyse ki artık öyle bi sorun yok. :D