Windows 10 yıldönümü güncelleştirmesi geri yükleme

Bu konuyu okuyanlar

C0nTRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese günaydın SDN Forum geçen günlerde Windows'un yayınladığı yıl dönümü güncelleştirmesi yükledim, ve evet çok pişmanım bilgisayar forumda dolanırken bilene donuyor cinnet geçirecek duruma geldim ben bu güncelleştirmeyi geri iptal etmek bir önceki haline dönmek istiyorum ne yapabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim

Sistem özellikleri

Intel(R) Core(TM) İ5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz

Yüklü bellek (RAM( 12,0 GB(Kullanılabilir miktar: 11.9GB)

Nvidia GeForce GT930M

64 Bit işletim Sistemi,x64 tabanlı işelmci

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Güncel iso dosyası ile temiz kurulum yapıp deneyin eğer yine aynı sıkıntılar olursa bir önceki sürümün iso dosyası ile temiz kurulum yapıp güncelleme ayarlarından yükseltmeleri ertele seçeneğini aktif edip sadece güvenlik güncellemelerini alacak şekilde ayarlayabilirisiniz.

İso dosyalarını bununla indirebilirsin: Microsoft Windows and Office ISO Download Tool

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sistem geri yükleme noktası var mı bilgisayarda?? varsa o tarihten öncesine geri yükleyebilrsiniz

C0nTRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem geri yükleme noktası var mı bilgisayarda?? varsa o tarihten öncesine geri yükleyebilrsiniz
r6a7x.png
2 Gün önce ekran kartını güncelleştirdim. Sadece o var

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Yükseltme yoluyla değil de sıfırdan kurulum (Formatlama) yoluyla yeniden yükleyin. Yükseltme yapanların çoğunda aynı sıkıntı çıkıyor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Yükseltme yoluyla değil de sıfırdan kurulum (Formatlama) yoluyla yeniden yükleyin. Yükseltme yapanların çoğunda aynı sıkıntı çıkıyor.
ben yükselttim üstüne yıldönümü yamasını da kurdum sıkıntı yok

Son mesajlar