Windows 10 Yavaşlıkları - Memnun Musunuz?

Windows 10'dan Memnun musunuz ?

• Evet

Kullanılan: 19 65.5%
  • Hayır

Kullanılan: 6 20.7%
  • Kısmen

Kullanılan: 4 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    29

Bu konuyu okuyanlar

beratozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarınıza sıfır kurulum yapmanızı öneririm. SSD kullanın. Bence de windows sürümleri arasında en hızlısı Windows 10. Yani mutlaka bilgisayarınızda bir hata olmalı. Bizde gayet hızlı ve stabil durumda.

Sıfır kurulum derken ben sadece C ye format attım Win 10 u öyle kurdum. Sıfır derken yani her şeyi formatlamayımı söylüyorsun.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim sistemimde 8.1 çok daha hızlıydı. Sisteme sürekli kullanmadığım şeyler ekliyorlar mesela ayarlara erişebildiğim iki tane uygulama var Ayarlar ve Denetim Masası adı altında. Bu küçük bir örnek sadece. Keşke 8.1 ve 10 çıkaracaklarına 7'yi adam akıllı güncelleyip verselerdi.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Benim sistemimde 8.1 çok daha hızlıydı. Sisteme sürekli kullanmadığım şeyler ekliyorlar mesela ayarlara erişebildiğim iki tane uygulama var Ayarlar ve Denetim Masası adı altında. Bu küçük bir örnek sadece. Keşke 8.1 ve 10 çıkaracaklarına 7'yi adam akıllı güncelleyip verselerdi.

Windows işletim sistemlerinin en hızlısı bu, daha hızlısı var diyen varsa, yapsın testleri görelim. ;)

Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation

ckarakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Çok sık güncelleme veriyor.tek tercih sebebim oglum tıkla indir oyun oynasın diye. Diger turlu win7 daha az yoruyordu makineyi.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Windows 8.1'e geri döndüm oldukça memnunum.