Yardım Windows 10 USB Format Siyah Ekran Hatası

toprakyabas16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iyi günler windows 10 usb ile kurulum yaparken hata alıyorum ön yükleme sağlanmıyor "_" boşluk işareti sürekli gidip geliyor ve siyah ekranda kalıyor sebebi ne olabilir.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
merhabalar, usb diskinizin içindeki format dosyaları bozulmuş olabilir. yeniden bir usb format diski oluşturup tekrar deneyin.

toprakyabas16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar, usb diskinizin içindeki format dosyaları bozulmuş olabilir. yeniden bir usb format diski oluşturup tekrar deneyin.
rufüstan 3 kez denedim farklı ıso dosyası buldum forumdan olmadı 2 kez zaten microsoftun kendi sitesinden indirip denedim yine olmadı manuel kurulum yaptığımda ise windows 10 kurulum başarısız oldu diyor usb’ye kurmadan direkt masaüstünden de olmuyor ne yapıcağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba iyi günler windows 10 usb ile kurulum yaparken hata alıyorum ön yükleme sağlanmıyor "_" boşluk işareti sürekli gidip geliyor ve siyah ekranda kalıyor sebebi ne olabilir.

Son düzenleme:

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
format işlemi sırasında diskini içindeki dosyaları tamamen sıfırlayın, sadece işletim sisteminizin olduğu ayrı bir diskiniz varsa sadece onnu da sıfırlayabilirsiniz ''-'' bu işaret format sırasında kaç gere gidip geliyorsa hepsinin ayrı ayrı anlamı vardı sanırım. bulup geliyorum.

format işlemi sırasında diskini içindeki dosyaları tamamen sıfırlayın, sadece işletim sisteminizin olduğu ayrı bir diskiniz varsa sadece onnu da sıfırlayabilirsiniz ''-'' bu işaret format sırasında kaç gere gidip geliyorsa hepsinin ayrı ayrı anlamı vardı sanırım. bulup geliyorum.
hocam yazının başında dediğim gibi direkt disk sorunu. diskin bağlantısı ile alakalı bir problem hdd mi kullannıyorsunuz ssd mi? HDD kullanıyorsanız temizleyebiliriz.

toprakyabas16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işaret bu şekilde bu yanıp sonuyor 1 salisede 1 kez sürekli yanıyor.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    381.7 KB · Görüntüleme: 54

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,260
Sisteminizin özelliklerini yazar mısınız?

toprakyabas16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sisteminizin özelliklerini yazar mısınız?
Anakart:G31M-ES2L
RAM: 4GB
SSD: GIGABYTE 240GB
EKRAN KARTI: GEFORCE GT 710
İŞLEMCİ: QUAD Q9400
İŞLETİM SİSTEMİ: WİN 8.1

hocam disk sorunu.
3-4 ay önce pcye enterprise LTCS kurmuştum 2019 windows 10 ardından ssd aldığım için anlamayıp pc'ciye götürdüm format ve windowsu ssdye kurması için 8.1 kurmuş win 10 kurmamış söylemiştim oysaki kendim deniyorum uzun zamandır hata veriyor sebebini çözemedim.