Soru Windows 10 Siyah Ekran Ve Logo kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

mustafakaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selâm arkadaşlar Dün PC ye Format Attım Driverlari kurdum Oyun Falan Oynadım Bu Gün Eve Geldim Çalıştırdim Ve Siyah Ekranda Logo İle Kalıyor 5 kere denedim aynı PC Baya Isındı Bende Balkona Attım Bı Fikri Olan Varmı Acil?

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
pc bileşenleri nedir?

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Selâm arkadaşlar Dün PC ye Format Attım Driverlari kurdum Oyun Falan Oynadım Bu Gün Eve Geldim Çalıştırdim Ve Siyah Ekranda Logo İle Kalıyor 5 kere denedim aynı PC Baya Isındı Bende Balkona Attım Bı Fikri Olan Varmı Acil?
Disk Naneyi Yemiş Olabilir Ama Paniğe Kapılmadan Önce Dediğimi Deneyin

Eğer Masaüstüyse Diskinizi Sökün (Laptopsa Gerek Yok) BİOS a girmeyi Deneyin BİOS a Girmiyorsa Anakartla İlgili Bir Problem Olabilir Eğer BİOS a Giriyorsa;

Bilgisayarınızı Kapatın Diski Yeniden Bağlayın BİOS a Girin Ardından Boot Kısmına Girin Mevcut Harddiskinizi Diskinizi Seçin Ve Başlatın Eğer ''Reboot And Select Boot Device'' Benzeri Bir Yazı Çıkarsa Disk Naneyi Yemiş Olabilir

Diski Test Etmenin Diğer Yolu Format Diskini Takmaktır Eğer Format Diskini Taktığında Direkt Format Menüsü Açılırsa İşleme Devam Ederken Disk Bölümü Kısmında Disk GB 0 Gözüküyorsa Disk Gitmiş Olabilir

Eğer Dediğim Şeyler İle Sorunu Bulamadıysanız Şunu Deneyin:

3 Kere Aç Kapa Yap Ardı Ardına Windows Kurtarma Ekranı Çıkması Lazım Orda ;

-Sorun Giderme'ye tıklayın.

- Gelişmiş Seçenekler'i tıklatın.

- Başlangıç Onarımı'nı tıklatın.

- Parola isterse geçerli kullanıcı hesabını seçin, parolayı girin ve Devam et'i tıklatın.

Diskiniz Ve Anakartınız Normalken Bilgisayar Hala Açılmıyorsa Birdaha Bir Format Atın.

mustafakaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Disk Naneyi Yemiş Olabilir Ama Paniğe Kapılmadan Önce Dediğimi Deneyin

Eğer Masaüstüyse Diskinizi Sökün (Laptopsa Gerek Yok) BİOS a girmeyi Deneyin BİOS a Girmiyorsa Anakartla İlgili Bir Problem Olabilir Eğer BİOS a Giriyorsa;

Bilgisayarınızı Kapatın Diski Yeniden Bağlayın BİOS a Girin Ardından Boot Kısmına Girin Mevcut Harddiskinizi Diskinizi Seçin Ve Başlatın Eğer ''Reboot And Select Boot Device'' Benzeri Bir Yazı Çıkarsa Disk Naneyi Yemiş Olabilir

Diski Test Etmenin Diğer Yolu Format Diskini Takmaktır Eğer Format Diskini Taktığında Direkt Format Menüsü Açılırsa İşleme Devam Ederken Disk Bölümü Kısmında Disk GB 0 Gözüküyorsa Disk Gitmiş Olabilir

Eğer Dediğim Şeyler İle Sorunu Bulamadıysanız Şunu Deneyin:

3 Kere Aç Kapa Yap Ardı Ardına Windows Kurtarma Ekranı Çıkması Lazım Orda ;

-Sorun Giderme'ye tıklayın.

- Gelişmiş Seçenekler'i tıklatın.

- Başlangıç Onarımı'nı tıklatın.

- Parola isterse geçerli kullanıcı hesabını seçin, parolayı girin ve Devam et'i tıklatın.

Diskiniz Ve Anakartınız Normalken Bilgisayar Hala Açılmıyorsa Birdaha Bir Format Atın.
Biosa girdim ama format atacağım ama kurulum menüsünde ssd gözükmüyor ne yapmalıyım işletim sistemini ssdye kuruyorum da
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc bileşenleri nedir?
Intel Core 2 Quad Q8400 Nvidia Geforce GTS 450 1GB 4Gb ram

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Biosa girdim ama format atacağım ama kurulum menüsünde ssd gözükmüyor ne yapmalıyım işletim sistemini ssdye kuruyorum da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Intel Core 2 Quad Q8400 Nvidia Geforce GTS 450 1GB 4Gb ram
Eğer SSD Görünmüyorsa Ve Bilgisayarınız Masaustuyse SSD yi söküp tak

Eğer Laptopsa Muhtemelen SSD Nin Zamanı Dolmuş Yeni Bı SSD Lazım