Windows 10 OEM Key Kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

En@s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba.Windows 8.1 kullanıcısıyım internetten güvendiğim bir siteden WİNDOWS 10 PRO OEM key almak istiyorum fakat kurulumla ilgili en ufak bir fikrim yok.Ama burdan sizlere aklıma takılan birkaç soru sormak istiyorum.
Öncelikle
-ben bu windowsu, deneme sürümü olarak mı kurmalıyım? yani internetten microsoftun kendi sitesinden bir deneme sürümü kurup daha sonra ürün anahtarını mı etkinleştirmelimiyim
-etkinleştirme kodunu girdikten sonra yapacağım başka bir şey var mı?
-yada bilgisayarcının mı yolunu tutmalıyım

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Merhaba.Windows 8.1 kullanıcısıyım internetten güvendiğim bir siteden WİNDOWS 10 PRO OEM key almak istiyorum fakat kurulumla ilgili en ufak bir fikrim yok.Ama burdan sizlere aklıma takılan birkaç soru sormak istiyorum.
Öncelikle
-ben bu windowsu, deneme sürümü olarak mı kurmalıyım? yani internetten microsoftun kendi sitesinden bir deneme sürümü kurup daha sonra ürün anahtarını mı etkinleştirmelimiyim
-etkinleştirme kodunu girdikten sonra yapacağım başka bir şey var mı?
-yada bilgisayarcının mı yolunu tutmalıyım

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Temiz kurulum ile yapacaksanız ilk kurulumda key girmeden devam edin, sonra masaüstü gelince etkinleştireceksiniz.

En@s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yani hocam kurayım denemeyi masaüstünde bir ekranla mı karşılaşacağım

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
Birçok kullanıcı Windows 10'u etkinleştirmeden kullanmakta. Duvar kâğıdı gibi bazı ayarlar çalışmıyor; güncellemeler ise yapılıyor.

En@s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yo ben taktım kafaya o oem keyi alıcam şimdi deneme sürümünü kurdum daha sonra ürünü etkinleştiricem sorum bu
teşekkür ederim

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
yo ben taktım kafaya o oem keyi alıcam şimdi deneme sürümünü kurdum daha sonra ürünü etkinleştiricem sorum bu
teşekkür ederim
O zaman kurulumda girmeyin, sonra masaüstü gelince etkinleştirin.

En@s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
şimdi anladığım kadarıyla ben windows deneme sürümü kurucam daha sonra ayarlardan ürünü etkileştiricem öylemi

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
yani hocam kurayım denemeyi masaüstünde bir ekranla mı karşılaşacağım
Hayır, deneme olarak başlıyor, siz de bu bilgisayarı sağ tık yapın ve ürün anahtarı gir yapın olacaktır.

En@s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
TAMAM TEŞEKKÜR EDERİM
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlız sorulardan birini unutmuşum windows 10 home language üzerine windows 10 pro oem keyi kurabilirmiyim

Son düzenleme: