Windows 10 nu OS X nasıl yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

begmyaprak

Öğrenci
Sanal makine kurarak OS X çalıştırabilirsin ama bilgisayarının kapasitesi iyi olmalı yoksa kasma yapıyor ve yavaş sinir eder insanı
 

Kadima

Rektör
Sanal sisteme kurarak kullanabilirsin ya da Hackintosh Distrolarından birini yüklemeyi deneyebilirsin. Donanımların uyumlu ise birazcık uğraşarak windowsun yanına yükleyebilirsin. Technopat sitesine göz at :)
 

Egosiesta

Doçent
Technopat ın videolarına bakabilirsin takıldığın yer olursa bende yardımcı olabilirim oradan herhangi bir mac surumunu bilgisayarın destekliyorsa indirip kurabilirsin.
 

E. Balimre

Asistan
Ben yüklemeye çalıştım.Technopatın videolarına bakarak deneyebilirsiniz ama tavsiye etmem.Çünkü yüksek ihtimal kurulumdan sonra sürücü sıkıntısı yaşayacaksınız.Her cihaz için gerekli sürücü yok.Cihazın Mac e çok yakın olması lazım.Sürücüler olmadan cihaz internete bağlanmama , görüntüde bozulma , ses vermeme gibi sıkıntılar oluyor.Yani yükleyebilirsiniz ama kullanamazsınız.
 

Sin0w

Öğrenci
Sistem bilgilerinizi paylaşın yardımcı olalım. Özellikle şunu belirteyim Wi-Fi, Nvidia/Ati/AMD ekran artlarını kullanamazsın, ayrıca İntel grafik kartın native olarak desteklemiyor ise fake id girmen gerekir ve Laptop bir çok değişik modellerine göre tam çalışmıyor. Daha önce deneyimin yok ise sabırlı biri isen uğraşmanı dilerim yoksa hiç bulaşma :)
 

SDN Son Haberler

Üst