Windows 10 LTSb nasıl indirebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Karşın helikopter

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
usb gerekiyorsa yazdırırımda kurulumda hata çıkar diye korkuyoru vista kurarken dosya kopyalama işlemi başarısız dedi usb de 10 var ama hiç bir sürümü stabil deil bende ltsb kullanmak istiyorum

fifacıkardeş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

Bu sürüm standart kullanıcılar için değil​

Sürekli güncellemelerden ve Windows uygulamalarından arındırılmış bir Windows 10 sürümü pek çok kullanıcıya cazip gelebilir. Ancak Microsoft bu sürümün standart kullanıcılar tarafından kullanılmasını istemiyor. Microsoft’un belirttiği üzere Windows 10 LTSB sürümü sadece kritik verilerin saklandığı ve şirket için önemli işlemlerin gerçekleştiği sistemlerdeki tutarlılığı korumak için kullanılmalı.

hocam Microsoft bu yazılımı şirketler için tasarlamış,son kullanıcı için değil.
eğer uygulamalardan arınmış bir windows istiyorsanız windows home kurun ve youtube'dan windows sistem uygulamarını nasıl kaldırabileceğinizi araştırın,daha kullanışlı olacaktır.

Karşın helikopter

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
65

Bu sürüm standart kullanıcılar için değil​

Sürekli güncellemelerden ve Windows uygulamalarından arındırılmış bir Windows 10 sürümü pek çok kullanıcıya cazip gelebilir. Ancak Microsoft bu sürümün standart kullanıcılar tarafından kullanılmasını istemiyor. Microsoft’un belirttiği üzere Windows 10 LTSB sürümü sadece kritik verilerin saklandığı ve şirket için önemli işlemlerin gerçekleştiği sistemlerdeki tutarlılığı korumak için kullanılmalı.

hocam Microsoft bu yazılımı şirketler için tasarlamış,son kullanıcı için değil.
eğer uygulamalardan arınmış bir windows istiyorsanız windows home kurun ve youtube'dan windows sistem uygulamarını nasıl kaldırabileceğinizi araştırın,daha kullanışlı olacaktır.
zaten oyu için kullanıcam yoksa hiç kulllanmam imkanım olsa 7 kullanıcam

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Bu fotoğraflarla yap

NOT : Malesef türkçe dil yok. Ama ayarlarından türkçe yapabilirsin.
NOT 2 : Adımlar sıra sıra gitmektedir. Dosya adlarından yola çıkabilirsin 1.PNG 1.adım 2.PNG 2.adım 3.PNG 3.adım 4.PNG son adım
1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada 2.fotoğrafta ismi falan filanı sallayabilirsin telefon numarayı da salla yani tüm seçenekleri salla 3.fotoğraftaki gibi

Karşın helikopter

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
Bu fotoğraflarla yap

NOT 2 : Adımlar sıra sıra gitmektedir. Dosya adlarından yola çıkabilirsin 1.PNG 1.adım 2.PNG 2.adım 3.PNG 3.adım 4.PNG son adım
Ekli dosyayı görüntüle 146108Ekli dosyayı görüntüle 146109Ekli dosyayı görüntüle 146110Ekli dosyayı görüntüle 146111

Bu arada 2.fotoğrafta ismi falan filanı sallayabilirsin telefon numarayı da salla yani tüm seçenekleri salla 3.fotoğraftaki gibi
Bu fotoğraflarla yap

Ekli dosyayı görüntüle 146108Ekli dosyayı görüntüle 146109Ekli dosyayı görüntüle 146110Ekli dosyayı görüntüle 146111

daha stabilmiş bu doğrumu?

Karşın helikopter

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
Evet. Daha hafif daha stabil. Sanırım başlangıç uygulamaları kaldırılmış.
ozaman oyun performansıda daha iyidir teşekürler

evt başlangıç uygulamaları kalktı birçok özellik yok stabillik için

aklıma gelmişken söylemek istedim usb gereklimi?