Windows 10 kendi kendine kapanma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Şimdi, windows 7 den 10 home’ye format attım. Ama laptop o kadar çok kasıyorli anlatamam, format atmadan önce sistem gereksinimlerine baktım sistemim kaldırıyor. Laptop kendi kendine kapanıyor neden acaba acil şuanda yardımınızı bekliyorum!!!!!?????

Lenovo z580
8 gb ram
120 gb sandisk ssd
2 gb nvidia gforce 635m ekran kartı
İntel i5 3210 işlemci
İntel chipset ekran kartı var ayrıca

Nolur cvp bekliyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows 10a geçtikten sonra oldu bunlar; aşırı kasıyor ve kendi kendine sürekli kapanıyor??????

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Daemontool ile mi format attın ?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Selamlar,
Windows 10 u şuradan indirin bakalım sorun olacak mı?
DipNot :
Telif haklarını zedeleyen modifiye edilmiş sistemlere destek sağlamıyoruz.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Selamlar,
Windows 10 u şuradan indirin bakalım sorun olacak mı?
DipNot :
Telif haklarını zedeleyen modifiye edilmiş sistemlere destek sağlamıyoruz.

Abi şimdi o kadar ugrasıp format atmısım ne sekılde olursa olsun istegimi geri mi ceviriyosun? Bu saatte nasıl onu indirip format atayım? Neyse ya

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Abi şimdi o kadar ugrasıp format atmısım ne sekılde olursa olsun istegimi geri mi ceviriyosun? Bu saatte nasıl onu indirip format atayım? Neyse ya
Yeniden format atmadan yazılım veya programlar yapılacak iş değil onun çare yok yeniden bir temiz kurulum yapın fazla anlamıyorsanız YouTube dan o başlık altında çok fazla video var bakıp yapabilirsiniz

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeniden format atmadan yazılım veya programlar yapılacak iş değil onun çare yok yeniden bir temiz kurulum yapın fazla anlamıyorsanız YouTube dan o başlık altında çok fazla video var bakıp yapabilirsiniz

Temiz kurulumu gayet iyi anlıyorum, sağlam kurulum da yaptığıma eminim. Başka bir sorun var sanırım, laptop çok ısınmış biraz bekleyeceğim sonra deneyimimi buradan yazarım, tesekkurler.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Tamam anlıyorum uğraşmışsın da forum kuralımız da gayet açık
12- Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması yasaktır.
Kaldı ki ;
Kurulum medyası üzerinde oynama yapılmışsa, kasmanın ne kaynaklı olduğunu biz nasıl tespit edeceğiz?

Ayrıca ;
Kullandığın Windows 7 orijinal ise zaten ücretsiz olarak Windows 10'a yükseltme Imkanın var. Başka başka arayışlara düşmek yersiz.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tamam anlıyorum uğraşmışsın da forum kuralımız da gayet açık

Kaldı ki ;
Kurulum medyası üzerinde oynama yapılmışsa, kasmanın ne kaynaklı olduğunu biz nasıl tespit edeceğiz?

Ayrıca ;
Kullandığın Windows 7 orijinal ise zaten ücretsiz olarak Windows 10'a yükseltme Imkanın var. Başka başka arayışlara düşmek yersiz.

Sanırım laptop fazla ısınmış 15 saattir açık sonra çalışma yapacagım, deneyimimi yazarım buradan. İyi geceler

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
@ulassblc
@kilicbaligi moderatörümüzün de belirttiği gibi, -ne olduğunu bilmediğimiz- modifiye edilmiş kurulum kalıpları vaktimizi çalmaktan öteye geçmez. Bugün değilse yarın başımızı ağrıtır...

Tavsiyem Windows 7 orijinal lisansınız varsa onu kullanmanız. Lenovo sitesinden dizüstü bilgisayarınızın seri numarasını girerek doğru sürücülerini indirip yükleyin, dertler biter.

Son mesajlar