Windows 10 iso yu nasıl bulurum?

Bu konuyu okuyanlar

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhabalar son sürüm windows 10'a netcad 5.2 kurmakta sorun yaşıyorum. İnternette bir fotoğraf gördüm bu güncellemelerde netcad çalışmaz diye şimdi ben bu güncellemeler hariç olan iso yu nasıl indiririm veya windows 10 kurulu bilgisayardan bu güncellemeyi kaldırmanın yolu var mıdır? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
bunları yuklersen netcad çalışmaz.png

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Merhabalar son sürüm windows 10'a netcad 5.2 kurmakta sorun yaşıyorum. İnternette bir fotoğraf gördüm bu güncellemelerde netcad çalışmaz diye şimdi ben bu güncellemeler hariç olan iso yu nasıl indiririm veya windows 10 kurulu bilgisayardan bu güncellemeyi kaldırmanın yolu var mıdır? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?Ekli dosyayı görüntüle 130488
Windows 10 Orijinal ISO dosyası aşağıdaki linktedir:
buradaki linkten Windows 10'un ISO dosyasını indirebilirsiniz bir geri yükleme noktanız var ise o güncellemeyi kaldırabilirsiniz.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Windows 10 Orijinal ISO dosyası aşağıdaki linktedir:
buradaki linkten Windows 10'un ISO dosyasını indirebilirsiniz bir geri yükleme noktanız var ise o güncellemeyi kaldırabilirsiniz.
Yok kendi bilgisayarım değil, geri yükleme noktası da yok. Yeni bir format iso su arıyorum windows 10 ama bu güncellemeler olmayan veya şöyle de olabilir windows 10 nun ilk çıktığı zamanlarda ki iso su da olur diye düşünüyorum.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Yok kendi bilgisayarım değil, geri yükleme noktası da yok. Yeni bir format iso su arıyorum windows 10 ama bu güncellemeler olmayan veya şöyle de olabilir windows 10 nun ilk çıktığı zamanlarda ki iso su da olur diye düşünüyorum.
O zaman Microsoft'un resmi sitesinden Windows 10'un ISO dosyasını indirebilirsiniz.
Windows 10'un ISO dosyası aşağıdaki linktedir:

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
O zaman Microsoft'un resmi sitesinden Windows 10'un ISO dosyasını indirebilirsiniz.
Windows 10'un ISO dosyası aşağıdaki linktedir:
Zaten indirip kurmuştum windows 10 nu sonra netcad kurarken hata veriyor açılmıyor netcad biraz araştırınca böyle bir yazı gördüm bu güncellemeleri istemiyorum böyle bir şansım var mı?