Windows 10 ilk açilişta kapanma sorunu yaşayan var mi ?

Bu konuyu okuyanlar

muhammet_ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Ben Geçen Hafta Sonu pc satın aldım donanımı gayet yeterli bir bilgisayar 3.200 ye aldım lakin inanılmaz şekilde anlamadığım windows 10'u kurdum herseyi ayarlıyorum update ediyorum
tüm bunları kurduktan sonra buraya kadar bir sorun yok ne zaman pc yi kapatır 10 yada 15 dk içinde açmak istesem ilk power tuşuna bastığımda windows 10 açılış ikonu geldiği anda shut down oluyor pc kendini kapatıyor 2. açtıgımda ise düzeliyor sırf bunun yüzünden sıfır bilg anakartı değişti vatan bilg. halbu ki.tahminlerime göre ya gerçekten windows sorunlu ki ben bunu inanın anlamıyorum bu sistem nasıl olur windows 10 da sıkıntı oluyor hadi tmm var diyelim 2.cide neden açılıyor kafamda deli sorular.Biraz araştırdım şurda da aynı sorunla karş bir ark var ben daha denemedim şu an iş yerindeyim bütün hafta işi gücü bıraktık bu mezarla ugrasiyorum.

http://forum.shiftdelete.net/windows-10/425613-windows-10-acip-kapanma-sorunu.html
sizlerden yardım ist.ark

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Hocam peki başka bir sistem kurup denediniz mi ?
Windows 7 - 8.1 bunlarda da aynı sıkıntı oluyorsa sorun donanımsaldır

muhammet_ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akşam Deneyeceğim hocam kısmetse zannımca sorun wind 10 dan kaynaklanıyor ama hala anlamış değilim sonuçta 0 windows kurduk ..