Windows 10 İçin Önerebileceğiniz Güzel Bir Başlat Menüsü Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Reaksiyon puanı
2,146
En iyisi startisback'dir. 3 dolar fiyatı var, 1 ay deneyebilirsin ben kullanıyorum. Sanki Windows 10'un kendi özelliğiymiş gibi hiç sırıtmıyor program.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
En iyisi startisback'dir. 3 dolar fiyatı var, 1 ay deneyebilirsin ben kullanıyorum. Sanki Windows 10'un kendi özelliğiymiş gibi hiç sırıtmıyor program.
Aynen ben de kullanıyordum ta ki bugüne kadar.Çok güzeldi.Buna benzer program var mı?

Reaksiyon puanı
2,146
Bir aylık deneme süresi mi bitti? Diğerlerini hiç denemedim.

Reaksiyon puanı
2,146
3 doları acımadan verdim hak ediyor startisback. Classic Shell kullanırken orada başka bir programın olduğunu hissediyorum, startisback sanki Windows 10'un özelliğiymiş gibi duruyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bende w8 kurulu hani şu başlat menüsü olmayan işletim sistemi. Bu programı o işletim sisteminde kullanıyorum baya uzun kullandım çok memnunum programdan.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Başlat menüsüne ücret mi alıyorlar ? :D Windows kullanıcılarını iyi kazıyorlar desenize :D Buna para mı verilir ?

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Startisback iyidir ücretsiz daha iyisi Crack'li var @__kadıköyRAP__ :D :D Bir aralar Windows 7'ye Patch yapardık yapan vardır belki o zamanlar 1,5 GB Ram'im böyle programları kullanamazdım :)

Reaksiyon puanı
2,146
Üç kuruşluk programa crack yapmayın bence. Bunu geliştiren adam tek başına, Adobe, Microsoft gibi bir şirket değil, böyle geliştiricilere karşı daha duyarlı olmak lazım.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Üç kuruşluk programa crack yapmayın bence. Bunu geliştiren adam tek başına, Adobe, Microsoft gibi bir şirket değil, böyle geliştiricilere karşı daha duyarlı olmak lazım.
Haklısınız hocam emeğin karşılığının verilmesinin yanındayım bende ama Microsoft büyük ona yapalım bu adam tek buna yapmayalım olayı komik geldi bana :D :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Haklısınız hocam emeğin karşılığının verilmesinin yanındayım bende ama Microsoft büyük ona yapalım bu adam tek buna yapmayalım olayı komik geldi bana :D :D
Microsoft'un umrunda değil ki bizim crack kullanmamız. Orjinal almamızı ister ve teşvik eder ama onların büyük şirketlere büyük davalar açabilmek için hazırda beklettikle avukat orduları var. Şirket bilgisayarlarında crack'li bir Microsoft yazılımı olursa ve yakalanırsa dava açabilirler ve bunlardan en tatlı parayı alıyorlar. Şu an Windows 10'u ne satın almamız ne de crack kurmamız gerekiyor misal. İstediğimiz kadar ücretsiz kullanabiliyoruz ve sadece satın alın diye masaüstünde yazı kalıyor ve tema değiştirme, arka plan değiştirme, kişiselleştirme yapamıyoruz. Kısıtlamalar var ama CS:GO oynayabiliyoruz, internete giriyoruz ve güncelleme alıyoruz. İşimizi görüyoruz kısaca.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Microsoft'a yapalım da demedim yalnız. :)
Microsoft'a daha az duyarlı olalım dedin hocam bu Crack demenin süslü hali :D :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Microsoft'un umrunda değil ki bizim crack kullanmamız. Orjinal almamızı ister ve teşvik eder ama onların büyük şirketlere büyük davalar açabilmek için hazırda beklettikle avukat orduları var. Şirket bilgisayarlarında crack'li bir Microsoft yazılımı olursa ve yakalanırsa dava açabilirler ve bunlardan en tatlı parayı alıyorlar. Şu an Windows 10'u ne satın almamız ne de crack kurmamız gerekiyor misal. İstediğimiz kadar ücretsiz kullanabiliyoruz ve sadece satın alın diye masaüstünde yazı kalıyor ve tema değiştirme, arka plan değiştirme, kişiselleştirme yapamıyoruz. Kısıtlamalar var ama CS:GO oynayabiliyoruz, internete giriyoruz ve güncelleme alıyoruz. İşimizi görüyoruz kısaca.
Aynen hocam adamlar bizim 300 liramıza bakmıyor büyük oynuyor kim daha neler yapıyorlar da neyse :)

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Windows 7 deseydin keşke. Clasic shell candır :D

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Burada ev kullanıcılarına sesleniyorum ! Windows ve Office satın almayın :p Dışarıya durduk yere para aktarımı yapmayalım, hele Microsoft'a :D
Aynen. Microsoft Office'ye ücretsiz olarak çok iyi iki program var:
-Libre Office
-Open Office
:)Ama isteyen istediğini kullansın. :)
StartIsBack'ten iyisi yok gibi.Tabi ücretsiz olarak da galiba Classic Shell kullanmaya devam edeceğim.Classic Shell'e tema eklenebiliyor mu?Yani Classic Shell ile yüklü gelen başlat menüsü özelleştirmelerine ek biz de tema ekleyebiliyor muyuz?
@__kadıköyRAP__ @f.krtl1 @eronis @muratflash

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Microsoft'un hiç bir ürününü kullanmak istemiyor askeriyeler. Misal bizimkiler de Debian Lxde kullanıyorlar.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Microsoft'un umrunda değil ki bizim .
Aynen. Microsoft Office'ye ücretsiz olarak çok iyi iki program var:
-Libre Office
-Open Office
:)Ama isteyen istediğini kullansın. :)
StartIsBack'ten iyisi yok gibi.Tabi ücretsiz olarak da galiba Classic Shell kullanmaya devam edeceğim.Classic Shell'e tema eklenebiliyor mu?Yani Classic Shell ile yüklü gelen başlat menüsü özelleştirmelerine ek biz de tema ekleyebiliyor muyuz?
@__kadıköyRAP__ @f.krtl1 @eronis @muratflash
Classic Shell temaları internette mevcut eklenebiliyor Deviantart diye bir tasarım sayfası var oradan temin edebilirsiniz.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Classic Shell'i ayarlarından şu şekil yaptım:
Adsız.jpg

Hiç te sırıtmıyor.Öyle değil mi? :) StartIsBack++ programı da bunun gibiydi.
Classic Shell hem ücretsiz hem de çok güzel. :)

@__kadıköyRAP__ @f.krtl1 @Burhan Berkay

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bunlarla uğraşacağınıza Windows 7'yi geri yükleyin, olsun bitsin :p

Reaksiyon puanı
2,146
Bence acayip bi şekilde eğreti duruyor ama sen memnunsan sıkıntı yok.