WİNDOWS 10 HOME SİNGLE LANGUAGE Bilgisayarım çöktü, Tamirci crackli WİNDOWS 10 PRO yüklemiş.

Bu konuyu okuyanlar

İbrahimEfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar; Geçen haftalar da WİNDOWS 10 HOME SİNGLE LANGUAGE yüklü bilgisayarım çöktü, elimde yükseltme sonrası bilgisayarı kurtaracak hiç bir DVD falan olmadığı için bir şey yapamadım. Tamirciye verdim, WİNDOWS 10 HOME SİNGLE LANGUAGE yüklemesini istedim adam elimde yok diyerek WİNDOWS 10 PRO yüklemiş ve KMSpico ile cracklemiş haliyle ürün anahtarı karşılamadığı için şu anda crackli Windows kullanmaktayım. Ben bir şekilde WİNDOWS 10 HOME SİNGLE LANGUAGE yüklesem ürün anahtarım hala anakartta (BİOS'TA) kayıtlımıdır. acaba yardımcı olurmusunuz,

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bilgisayarı ilk aldığınızda hangi işletim sistemini kullanıyordu?

Reaksiyon puanı
2,146
Single Language yüklersen çözülmesi gerek, lisansın anakartına kayıtlıdır. Single Language aşağıdan indirebilirsin.

64-bit Download

İbrahimEfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayar HP marka laptop fabrika çıkışlı Windows 8 vardi ilk versiyonu önce8.1 sonra Windows 10 oldu.

Bu durumları pek bilmem de su anda ki kurulu Windows 10 Pro sürümünün crackli olması anakartta ki orjinal windows lisansı mi bozar mi. Yoksa yapılan crack işlemi goz görüntüsü gibi etkinlestir uyarısını mi kaldırıyor.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bilgisayar HP marka laptop fabrika çıkışlı Windows 8 vardi ilk versiyonu önce8.1 sonra Windows 10 oldu.

Bu durumları pek bilmem de su anda ki kurulu Windows 10 Pro sürümünün crackli olması anakartta ki orjinal windows lisansı mi bozar mi. Yoksa yapılan crack işlemi goz görüntüsü gibi etkinlestir uyarısını mi kaldırıyor.
Herhangi bir lisans bozulması yaşamazsınız. KadıköyRap'in dediği gibi, Single language kurarsanız sorun çözülür