Windows 10 Hakkında Her Şey

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Windows 10 Hakkında Her Şey

Microsoft'un ismiyle ters köşe yaptığı yeni işletim sistemi Windows 10 resmen tanıtıldı. Önizleme sürümü yarın yayınlanacak yeni sürümün yeni özellikleri ve yol haritası haberimizde.

ahmetfx

Doçent
Windows 9 bedava olacak dediniz dediniz bak noldu şimdi? Adamlar atladılar resmen sürümü :)

Pek yenilik yok, olanlar da sağdan soldan çarpma gelişmeler. Neyse buna da şükür...

cngzkyz

Profesör
Şimdi başlatçılar, başlat menüsünün geri geldiğini sanmasınlar :) Metroyu sol altta açıyor o kadar :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şu güzelim arayüzün kıymetini anlayamadınız :D

Mr.Awesome

Asistan
Şahsen Windows 8'i çok beğenmiştim. Konferansı izledim gerçekten üstüne koymuşlar bazı hoş yenilikler multitaskingde yenilikler güzel olmuş. Ben beğendim.

Windows: Win 9 bedava olacak ama bulana :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows 9 Windows 8'li Bilgisayarlara Bedava Olucak Yalnız Belirtiyim. Hani W7'ye Bekliyorsanız Beklemeyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kusura bakma birader de o zaman 10 trabzonu toplasan bir fener etmez. tamam windows un kusurlari var ama sacmalik derecesinde abartmayalim

Hafiye

Profesör
Windows'un meşhur good/shit sıralamasında sırada "good" vardı ama şimdi sırayı kendi elleriyle bozdular. Eğer istedikleri başarıyı elde edemezlerse, hatayı başka yerde aramasınlar :p

nyoo

Profesör
Deneme sürümünü tecrübe etme şansım oldu, hoşuma giden özelliklerinden birisi ISO kalıplarını mount ederek sürücü gibi kullanmanızı sağlayan bir yazılımın sisteme dahil olarak gelmesi

ByEGT

Profesör
Deneme sürümünü tecrübe etme şansım oldu, hoşuma giden özelliklerinden birisi ISO kalıplarını mount ederek sürücü gibi kullanmanızı sağlayan bir yazılımın sisteme dahil olarak gelmesi
Dediğinizi yanlış anlamadıysam Şuan Windows 8.1 U1'de dediğinizi yapabiliyorum.