Bu konuyu okuyanlar

thetalkingdeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ilginç bir sorunla 2 gündür karşı karşıyayım ve hala bir çözüm bulamadım yardımınıza ihtiyacım var. Dün güncelleme yaptıktan bir müddet sonra Opera tarayıcısı hata verip açılmamaya başladı. Sonrasında görev çubuğu ve arama yeri açılmamaya başladı. Steam, herhangi bir oyun, Google Chrome açılmamaya başladı ve bir yavaşlık söz konusu. Yeniden başlatırken bile "Yeniden başlatılıyor"da yarım saat kalıyor. İki farklı antivirüsle taradım ancak bir şey bulunamadı. Ayrıca Chrome, Opera, Steam gibi şeyler açılmamasına rağmen görev yöneticisinde gözüküyor ve sonlandırılamıyorlar. Powershell ekranını açmayı denedim ancak oraya da yazı girişi olmuyor. Windows'u ayarları bile açılmıyor, çark ekranında kalıyor. Bu bilgisayara ne oldu biri açıklayabilir mi? Galiba şu anda çoklu organ yetmezliği geçiriyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Yüklemiş olduğunuz güncelleştirmeyi kaldırmayı denediniz mi?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Güncelleşme geçmişini görüntüle kısmında yüklü güncelleştirmeleri kaldır diye bir seçenek var.
Oraya tıkladığında program ekle kaldır tarzı bir yer açılır.
Soruna yol açan güncellemeyi bul ve kaldır.

thetalkingdeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Windows diski ile sistem geri yüklemeyi çalıştırmayı deneye bilirsiniz.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Görev yöneticisini aç, ordan Dosya > Yeni görev çalıştır'a gel çıkan kutucukta yönetici yetkileriyle başlatı işaretle içinde bir tanede yazı yazılan kutu var orayada
Kod:
cmd
yaz ve başlat de. Siyah bir kutucuk çıkıcak oranın içine
Kod:
sfc /scannow
yazıp Enter'liyeceksin ve bekleyeceksin, sonucuda bizlen ekran görüntüsü ile paylaşacaksın.

thetalkingdeath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görev yöneticisini aç, ordan Dosya > Yeni görev çalıştır'a gel çıkan kutucukta yönetici yetkileriyle başlatı işaretle içinde bir tanede yazı yazılan kutu var orayada
Kod:
cmd
yaz ve başlat de. Siyah bir kutucuk çıkıcak oranın içine
Kod:
sfc /scannow
yazıp Enter'liyeceksin ve bekleyeceksin, sonucuda bizlen ekran görüntüsü ile paylaşacaksın.
Onu yapmıştım %100 olunca yeniden başlatmıştım düzelmemişti tekrar yapıyım mı? %100 olduktan sonra bir şey çıkmıyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu yapmıştım %100 olunca yeniden başlatmıştım düzelmemişti tekrar yapıyım mı? %100 olduktan sonra bir şey çıkmıyor zaten
Tamamdır sorun çözüldü. Malwarebytes antivirüs yazılımını kaldırdım ve bilgisayar bitkisel hayattan çıktı.

Son düzenleme: