Yardım Windows 10 Arayüzü Yüklerken Hata Almak

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Felek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Selamun Aleyküm forum kullanıcıları ben Mehmet. Benim kötü bir pc'm var ve bu yüzden Windows 8 kullanıyorum ama ben windows 8 arayüzünden sıkıldım ve bıktım internwtte küçük bir araştırma yaptım ve bilgisyaarımın araryüzünü Windows 10 gibi yapabileceğimi gördüm. Videodaki adımları uyguladım ama rar dosyasını açmaya çalışırken şöyle bir hata aldım nasıl düzeltirim?
1670959950118.png
a

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Selamlar hoş geldiniz, ✋

Bu tür üçüncü parti programlar adını verdiğimiz ve karşınıza görünüm, kişiselleştirme vaadiyle çıkan içeriklere merak sarmamanızı önemle rica ederim. Windows 8 ise onun arayüzünü kullanın, inanın bana modifiye edilmiş sandığınız zararlı yazılım barındıran ya da barındırabilecek Windows 10 arayüzlerinden binkat daha iyidir böyle olması.

İndirdiğiniz .rar dosyasını VirusTotal ile taratmayı unutmayın.

İyi forumlar.

Jakrezb3y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Yardımcı olabilecek yokmu

Mehmet Felek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Selamlar hoş geldiniz, ✋

Bu tür üçüncü parti programlar adını verdiğimiz ve karşınıza görünüm, kişiselleştirme vaadiyle çıkan içeriklere merak sarmamanızı önemle rica ederim. Windows 8 ise onun arayüzünü kullanın, inanın bana modifiye edilmiş sandığınız zararlı yazılım barındıran ya da barındırabilecek Windows 10 arayüzlerinden binkat daha iyidir böyle olması.

İndirdiğiniz .rar dosyasını VirusTotal ile taratmayı unutmayın.

İyi forumlar.
bu 3. taraf deil aslında resmi bir şirket paylaşmış bu yazılımı bende gezginlerden yükeldim gezginlerden indirdiğim hiç bir dosyayı taratmadım ve hiçbirinden zarar görmedim emin olanilirsiniz

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
bu 3. taraf deil aslında resmi bir şirket paylaşmış bu yazılımı bende gezginlerden yükeldim gezginlerden indirdiğim hiç bir dosyayı taratmadım ve hiçbirinden zarar görmedim emin olanilirsiniz
Thememypc isimli bir şirket üstleniyor yazılımları. Ne kadar güvenilir olduğu muamma. Gizlilik politikasına az çok göz gezdirdim 2-3 satır bir açıklamadan ibaret, şeffaflık söz konusu değil. Gezginlerden ya da başka bir web sitesinden indirdiğiniz herhangi bir dosya içerisinde zararlıya rastlamadım diye tedbiri elden bırakmayın. Mümkünse ne indirip kuruyorsanız taramadan geçsin. Gözden kaçabilir. Bu tür sitelere günde, haftada, yılda tonlarca program yükleniyor. İyi forumlar dilerim. ?

Mehmet Felek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Uygulamayı tarattım herhangibir sıkıntı yok önerileriniz için teşekkür ederim