Windows 10 Ana Konu

Bu konuyu okuyanlar

kilicbaligi

Dekan
Emektar
2009 diye bir sürüm yok. H2 vs gibi isimlerle çıkacak artık. Bende ilk başta 2009 sürümü çıktı sandım ama öyle bir şey yokmuş. Ayrıca 20H2'yi geçen gün kurdum ben cab uzantılı güncelleme ile cmd üzerinden kurulum sağlıyorsunuz 2004 olan sürüm 20H2 oluyor bir çok özelliği de denedim fena değil özellikle başlat menüsü güzel olmuş ama performans sorunları var.
Microsoft bile kendi içinde çelişiyor: .NET Framework Güncellemeleri "Windows 10 Sürüm 2009" adını kullanıyor, ancak Toplu Güncellemeler "Windows 10 Sürüm 20H2"yi kullanıyor.

Bu açıdan Windows 10 Ekim 2020 Güncelleştirmesi'ni biz kullanıcıların farklı adlandırması normal bence. Ancak son Windows 10 sürümü şu an 20H2 olarak geçiyor. :)

win10_updates.JPG

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Microsoft bile kendi içinde çelişiyor: .NET Framework Güncellemeleri "Windows 10 Sürüm 2009" adını kullanıyor, ancak Toplu Güncellemeler "Windows 10 Sürüm 20H2"yi kullanıyor.

Bu açıdan Windows 10 Ekim 2020 Güncelleştirmesi'ni biz kullanıcıların farklı adlandırması normal bence. Ancak son Windows 10 sürümü şu an 20H2 olarak geçiyor. :)

Ekli dosyayı görüntüle 120512
1603296266662.png

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Yükseltme yaparak mı yüklediniz?
Nasıl, şimdiye kadar olumsuz herhangi bir durum gözlemlediniz mi? :)
Manuel kontrol ettim güncelleme bulmadı, Windows 10 Güncelleme Yardımcısını çalıştırdım. 2009 sürümü olduğunu söyledi ve yükledim. Bir iki saattir bir olumsuzluk yaşamadım sanki hızlanmış gibi biraz bana.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Aynı IS derlemesini bende kullanıyorum bir kaç gündür ama benim sistemde felaket bir yavaşlama var keşke 20H2 yapmasaydım orada 2004 yazarken daha iyiydi benim sistem.
Bende şu ana kadar bir olumsuzluk olmadı, hatta her güncellemeden sonra Wi-Fi bağlanma sorunu olurdu artık oda yok.

KimBuGamzeli

Profesör
Bende şu ana kadar bir olumsuzluk olmadı, hatta her güncellemeden sonra Wi-Fi bağlanma sorunu olurdu artık oda yok.

Yok hocam bende ciddi sorun var. Masaüstü ikonları kasmaya başladı bir de mesela masaüstünde bir şey sildim diyelim ikonu gitmiyor öyle duruyor sanki ben silmemişim gibi çok saçma bir şey. Çözemedim hala kasma ne ararsan var.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Yok hocam bende ciddi sorun var. Masaüstü ikonları kasmaya başladı bir de mesela masaüstünde bir şey sildim diyelim ikonu gitmiyor öyle duruyor sanki ben silmemişim gibi çok saçma bir şey. Çözemedim hala kasma ne ararsan var.
Sanki sıfırlanmaya ihtiyacı var PC' nin gibi geldi bana.

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Adsız.png

Anında toplantı Skype destekli tabiki @kilicbaligi bazı oyunlarda tavan yapıyor felaket şekilde normalde eski sürümde oynadıklarım wot blitz mesela işlemci kullanımı 90 ları vuruyor

SDN Son Haberler

Son mesajlar