Soru Windows 10 Ameliorated Edition güvenli mi ?

Void01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bilgisayarı formatlıcam o yüzden Ameliorated Edition sürümünü buldum acaba güvenli midir? Kullanan varsa yazabilir mi ?
Daha düşük bellek kullanımı varmış bu yüzden bunu buldum önerisi olan varsa hangi süreme geçiyim yardım ederseniz mutlu olurum teşekkürler.

Jubei

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Ben bilgisayarı formatlıcam o yüzden Ameliorated Edition sürümünü buldum acaba güvenli midir? Kullanan varsa yazabilir mi ?
Daha düşük bellek kullanımı varmış bu yüzden bunu buldum önerisi olan varsa hangi süreme geçiyim yardım ederseniz mutlu olurum teşekkürler.
İlk sorunuza cevaben, hayır.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
312
casus yazılım oluyo genelde virüslüdür

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
Ben güveniyorum.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
312
Virüs çıkmış dedin ya. "Nereden indirdin dedim?" ben de :D.
CMD ile indirsen yada terminalle bir adresi vardır.
öyle desene yanlış anladım xd tlauncheri kurunca javayı kendi sitesinden indiriyor o javada virüs sana beleş oynatıyo diye farkına varmıyosan arkada bilgilerin çalınıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani o windows sürümündede o olabilir

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
öyle desene yanlış anladım xd tlauncheri kurunca javayı kendi sitesinden indiriyor o javada virüs sana beleş oynatıyo diye farkına varmıyosan arkada bilgilerin çalınıyo

yani o windows sürümündede o olabilir
JAR dosyasını kendi sitesinden indiriyordur.
Hangi virüsler var içinde? Anti virüs hangi tanımları koydu.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
312
JAR dosyasını kendi sitesinden indiriyordur.
Hangi virüsler var içinde? Anti virüs hangi tanımları koydu.
antivirüsler tüm korsan olanlarda algılar jar dosyasını bilmeme ama kurduğu java arkadan çalıyor virüs olarqk casus yazılım ve mining var işlemciyi yok ediyo yani işlemci kullanmıyor gibi gözüksede

pixel planette hilali savunmaya çalışim diye hangi birine yetişeceğimi şaşırdım 1v8 atıyorum

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
antivirüsler tüm korsan olanlarda algılar jar dosyasını bilmeme ama kurduğu java arkadan çalıyor virüs olarqk casus yazılım ve mining var işlemciyi yok ediyo yani işlemci kullanmıyor gibi gözüksede
Tamam ne olarak algıladı? Jar demek JAVA sanal makinesinin yürüttüğü bir çalıştırabilir dosya.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
312
pixel planette hilali savunmaya çalışim diye hangi birine yetişeceğimi şaşırdım 1v8 atıyorum
ben savunmamı yaptım anonim bir kişiyle temizledik o deilde konu tlauncherle pixel planete nasıl geldi xd
Screenshot_20230222-020541.png

Veriyor cloud tabanlı virüs varmış içinde.
kaspersky virüs olarak algıladığı şey orda temiz gözüküyodu

ama iyide muhabbet ettik hem 2 virüs ifşaladık hemde arkadan piksel savundum xd Screenshot_20230222-021106.png şimdiki savunacağım yerde burası bi kişiyle hallediyoz
sanki biraz fazla boş yaptım neyse cevap belli virüslü olabilir bendende bu kadar akıllandım diyip yine ban yicem

Son düzenleme: