Windows 10 açılışta aynı iki kullanıcı sorunu?

cnts

Asistan
25 Eylül 2013
400
18
18
Bilgisayara yeni format attım windows 10 hotmail hesabımı girdim. Çalıştıra netplwiz den parola girilmemelidir dedim yeniden başlattım ama aynı hesaba adıma yani iki tane çıktı ve ilk açıla ekranda kullanıcı adı ve parola yanlış dedi taman dediğim zaman aynı iki kullanıcı ekranı geldi fotoğram olan kullandığım tıkladım ve pini girince açılıyor yani benim istediğim sadece fotoğraf olan hesap olsun ve girişte parola pin vs istemeden direkt bilgisayar açılsın yapamadım nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz? f1.jpg f2.jpg f3.jpg f4.png

Son düzenleme:

cnts

Asistan
25 Eylül 2013
400
18
18
Bilgisayara yeni format attım windows 10 hotmail hesabımı girdim. Çalıştıra netplwiz den parola girilmemelidir dedim yeniden başlattım ama aynı hesaba adıma yani iki tane çıktı ve ilk açıla ekranda kullanıcı adı ve parola yanlış dedi taman dediğim zaman aynı iki kullanıcı ekranı geldi fotoğram olan kullandığım tıkladım ve pini girince açılıyor yani benim istediğim sadece fotoğraf olan hesap olsun ve girişte parola pin vs istemeden direkt bilgisayar açılsın yapamadım nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?Ekli dosyayı görüntüle 71540Ekli dosyayı görüntüle 71541Ekli dosyayı görüntüle 71542Ekli dosyayı görüntüle 71543
Hala bulamadım yardımcı olabilecek var mı?