Winamp'a yerli rakip

Bu konuyu okuyanlar

Efe Zoroğlu

Profesör
4DE3C888113277043B1B1A3Ab.jpg

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Winamp'a yerli rakip[/size][/size][/size]

LivaX bedava bir müzik çalar. En büyük özelliği Spyware içermemesi ve tamamen bedava olması.

Ürünün Özellikleri:

Desteklenen dosya türleri:
Cda,Mp2,Mp3,Ogg,Wma,,Flac,Fla,Wav,Mo3,Xm,Mod,Mod,S3m,IT,Mtm,Umx

Desteklenen playlist formatları:
M3u & Pls playlist dosyaları
Ekolayzer:Club, dance,live,party,pop,rock,techno... presetli 10 bantlı ekolayzer

Audio CD Kopyalama: Favorie Audio CD'lerinizi MP3,OGG,WMA,Wav olarak kaydedin.

Internet Radyo Alıcısı:İnternet'ten radyon dinleyip kayıt alabilirsiniz.

Canlandırma Eklentileri:
Sonique canlandırma eklentilerini kullanın!

Müzik arama:
Müziğinizi kolayca bulun.

Sessizlik algılama: Artık sessizlik yok!

Fade In/Fade Out: Parçalar arasında yumuşak geçişler.

İndirmek için:

http://www.livaxmedia.com/v2/tr/index.php?page=downloads

Ayrıca eklentileri için:

http://www.livaxmedia.com/v2/tr/index.php?page=plugins&lng=tr

A
lıntı:

PC Magazin

Turab Garip

Dekan
Emektar
Sanırım deneyeceğim, bakalım gerçekten yerli mi :)
Yalnız bir yazılım en büyük özelliğini "spyware içermemesi" olarak tanıtıyorsa durum biraz vahim gibi :)
Yani her yazılımda esas olan spyware içermemesidir zaten. Dolayısıyla insanın aklına şöyle bir şey geliyor: Ben de bir txt dosyası oluşturup içine "MP3 Player" yazsam ben de derim en büyük özelliği spyware içermemesi :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
çok uzun zaman önce görmüştüm bunu ama indirmeye gerek görmedim, ilerde Msn'de ne dinliyorum eklentisi çıkarırlarsa deneyebilirim...

Wishguest

Öğrenci
ARkadaslar winamp'da ingilizce yada herneyse o dil degil yani anlamsiz. Bunlara takilmayalim gelin turk kardeslerimize destek verelim ben cekiyorum begenmesemde aciklarini yada eksiklerini bildiririm onlara .Kolay gelsin :)

elektr10

Profesör
Jojoba dedi ki:
çok uzun zaman önce görmüştüm bunu ama indirmeye gerek görmedim, ilerde Msn'de ne dinliyorum eklentisi çıkarırlarsa deneyebilirim...
O eklenti sadece media player ve winampta var değil mi?

T-rex

Doçent
türklerin yapmasını isterim ama daha çalışmaları lazım winampta kolay kolay kurulmadı biraz daha programın üstünde durmaları lazım winamp gibi global bir yazılım olması bu kadar kolay olmaz

Kötü yanları

Video oynatamıyor
Winamp kadar DJ lik değil

İyi Yanları
Bedava olması
türkçe olması
program açıldığında güzel şarkı çalması

ko_koray

Öğrenci
Casus yazılım kullanmayan gerçekten çok program olduğunu düşünüyorum bu şekilde düşünülerek rakip olmaya çalışıyorsa işleri baya zor...! +
pesimistin de sölemiş olduğu gibi video oynatmaması çok fark yaratıyor....

scanoph

Öğrenci
benim hoşuma gitti :) bunu silmem herhalde kullanırım umarım geliştirirler

isminin türkçe olmaması tanınmayı amaçladıklarında olabilir

amisos61

Öğrenci
Hepiniz Türkçe değil diye kusur bulmuşsunuz da nette dahi Türkçe cümlelerin arasına (Türkçesi olan) ing. kelimeleri yerleştirenler türkçe değil diye beğenmemezlik yapıyor. ilginç acaba alışveriş yaptığınız mağazaların isimleri konusunda da bu kadar hassasmısınız

hnl

Asistan
Winamp'a rakip demişsin fakat Winamp bunları hepsini zaten yapıyor,ayrıca Winamp'da reklam,casus yazılım vb.yok.Türk yazılımcılar tarafından yazılsaydı adına da Türkçe bir isim koysunlar o zaman banane koymuyorum diyorlars o zaman ne diye Türk'lüklerine vurgu yapıyorsun.Mesela ULudağ+Tübitak projesi olan açık kaynaklı bir işletim sistemi geliştirdiler(PARS) ve sistem içersindeki tüm terimler Türk'çe

SDN Son Haberler

Son mesajlar