Winamp Reis Geri Geliyor!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Winamp Reis Eskisi Gibi Olur mu?

 • Olur

  Kullanılan: 8 50.0%
 • Olmaz

  Kullanılan: 7 43.8%
 • İmkansız

  Kullanılan: 1 6.3%

 • Kullanılan toplam oy
  16

eegunes

Üyecik
Eskiler iyi bilir, yıllar önce Winamp tam bir efsaneydi. Pc formattan sonra ilk kurulanlar arasında başı çekerdi Winamp
Ama sonrasında satıldı vs. dikiş tutmaz oldu; popüleritesini kaybetti. Ama duyduk ki efsane geri dönüyor

Ne diyorsunuz, Winamp eskisi gibi olur mu?İlgili haber:
Winamp, Yıllar Sonra Geri Geliyor

Winamp-geri-donuyor-1-1024x563[1].png

https://www.bilgialem.com/wp-content/uploads/2018/10/Winamp-geri-donuyor-1-1024x563.png


O bir efsaneydi
İlk 1997 yılında yayımlanan, Winamp faydalı müzik çalma özellikleriyle ve inanılmaz bir şekilde adeta kulaktan kulağa yayılan reklamı ile ünlü popüler bir ücretsiz medya oynatıcı oldu. 2002 yılında AOL tarafından satın alındı, daha sonra 2014’te Radionomy‘ye satıldı. Winamp en son güncellendiğinde yıllar 2013’u gösteriyordu, 5 yıl gibi uzun bir aradan sonra yenilenecek olan efsanevi uygulamanı hayranları tarafından, bu haber büyük bir memnuniyetle karşılanacaktır.
Winamp, hepsi bir arada müzik çalar olarak geri geliyor

Radionomy CEO’su Alexandre Saboundjian, Techcrunch’a verdiği demeçte, “Gelecek yıl Winamp‘ın mirası ile tamamen yeni bir versiyon olacak, ancak daha eksiksiz bir dinleme deneyimi olacak” dedi. “Evde sahip olabileceğiniz MP3’leri, aynı zamanda buluta, podcast’lere, radyo istasyonlarını akışa, belki de inşa ettiğiniz bir çalma listesine de dinleyebilirsiniz.” şeklinde konuştu.
Esasen plan, Winamp‘ı hem masaüstü hem de mobil cihazlar için güncellemektir, böylece farklı kaynaklardan tükettiğiniz tüm ses için tek bir platform kolay bir deneyim sağlayacaktır. Saboundjian, Winamp‘ın hangi hizmetleri destekleyeceğini veya uygulamanın yeni sürümünün Apple Music, Spotify veya diğer ses platformları gibi şeylerle nasıl entegre olacağını şeklindeki soruları ayrıntılandırmayı reddetti.

Winamp‘ın bu yeni sürümünün neye benzeyeceği hakkında daha fazla ayrıntı yok. Ve, özellikle mobil cihazlarda, tüm seslerinizi toplamak ve aramak için merkezi bir yere sahip olma fikri kesinlikle heyecan verici bir fikir olsa da, şirketin bunu nasıl yapmayı planladığı belli değil.

Winamp 5.8 sürümü, bazı hatalar ve uyumluluk sorunları düzeltmek için bu hafta gelecek; ancak uygulamanın tamamen yenilenen sürümü, Winamp 6, 2019 yılında çıkması ön görülüyor.

Kaynak: Winamp, Yıllar Sonra Geri Geliyor | BilgiAlem
 

Creative

losing my heart
Yönetici
Admin
Şuan zaten yükleme izni veriyor, gitmedi ki gelsin.. Hala kullanıyorum..
 

AMC

Profesör
Eski yıllar bi farklıydı şimdiki gibi olmaz keşke ben o zamanlara dönebilsem :(
 

Dora

ÆSir
Yönetici
Super Moderator
İlk bilgisayara dokunuşumu 2004te yaptım galiba. O yıldan bu yıla wmp'dan asla vazgeçemedim. Dönem dönem Winamp elbette açtım ama o Ctrp-P, Ctrl-N ve Ctrl-S olayı her zaman WMP kullanma sebebim oldu. Ve o zamanların hoş temaları.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...0hrD4QXLfLlYQ2VmD1TIZVIg92QVe15GEw6XY8s-GUsUB unutanın içi kurusun! Mazi canlandı yine gözümde. Şu temanın kullanımı öyle havalıydı ki! Silindire basınca yukarı aşağı açılırdı falan. Sülük hali vardı :D

Merak ettim yeni Winamp'ı tamam.
 

Son mesajlar

Üst