Win8 64 bit Page_Fault_In_Nonpaged_Area Hatasi

Bu konuyu okuyanlar

Rob_Zombie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a Arkadaslar Shiftdelete Ekibine Bir Konuda Yardim İstiyecektim..

Benim Kullandiğim Laptop Özelliklerin den Basliyayim..

TipNotebook
İşlemci
İşlemci çeşidiIntel Core i7
İşlemci hızı1.8 GHz
L2 cache4 MB
Hafıza
Bellek boyutu12 GB
Bellek çeşidiDDR3
Ekran
Ekran boyutu15.6"
Ekran çözünürlüğü1366 x 768
Ekran kartı çeşidiPaylaşımsız/Harici
3D görüntüYok
HDD
Hard disk çeşidiHDD
Hard disk boyutu1000 GB
Hard disk dönüş hızı5400 rpm
Bağlantısı
Veri transferi
5683.jpg

Bluelosuz internet

Bağlantılar
5705.jpg

HDMtooth
5048.jpg

Wifi /KabI çıkışı

Kulaklık çıkışı
Ek özellikler
Parmak izi okuyucuYok
Ses adaptörüEvet
Kart okuyucuVar
Ağırlık2.2 kg

Bana gelen System Win8 Home Sürümdü ben bunu Win8 Pro 32 bit Kurdum Hiç bir Sorun yokdu Ancak 12 Gb Ram Sadece 3 Gb Gördüğü için Wİn8 Pro 64 Yüklemeye Karar verdim Win8 Pro 64 bitte Kurdum Windows 12 Gb Remin 11.8 Kullaniyordu Ancak Metin2 Oyuncusu Oldugum için 6 Char Açtiğim da Pc de gelen Sorun İle Karşilaşmaya Basladim Mavi Ekranda wİn8 64 bit PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA Deyip Belli bi Rapor Oluşturana kadar Dınuyor vede Kendini Yeniden Baslatiyor Çözümleri Aradim Buldum Ram Hatali Dediler Ram Test Ettim 8 Gb İle 4 Gb Ram Teker Teker Test Ettim Sorun bulunamadi HDD Hasarli Dediler HDD tek bir Ses bile yok Kafa Atma yada BetSektor gibi bişey de yok HDD Program İle Tarattim Sonuc 0 Pc 1 Aylik Yeni Geldi Garantiye vermek isetmiyorum Garantiye Her Pc Başinda Olmuyacak İşler geliyor Ondan Bende Kendi İmkamlarim İle Hatanin Kaynağini Tam Olarak Ögrenmek istiyorum Bu Hatayi Neden verir ?

Kurulum Sirasin da Yaptiklarim..

Win8 64 Usb den Kurdum..
Driver Full Yüklendi hiç bir Hata yok..
Ekran Karti Ses Karti Chip Seti Düzgün yüklendi..
Sadece Pc Kullanimi Pc Açildiğin da Disk %99 Oluyor

6 Char İle Metin2 yi Açtiğim da Cpu Kullanimi %85 İle %90 Arasinda Gidip geliyor..

4 Fanli Usb Sogutucusu var + Bulundugum yer Soguk bir Ortam dir Oda Sicak Olmadiği gibi İçerde Sicak Hava Olmadiği için de Pc daha Fazla İşincağini Sanmiyorum

Pc Çalişma Suresi. 15 Dk İle Yarim Saat Arasinda Gercekleşiyor...

Yardim Eden Herkeze Teşekkür Ederim Şimdi den.. Kolay Gelsin (ALLAH C.C) EMANET Olun..