Win7den Win10a Geçtim Yardım

Bu konuyu okuyanlar

OmerFarukPikachu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamun Aleyküm ben windows7den windows10a geçiş yaptım ve geçiş sırasında bana 2 seçenek sunuldu
Pcdeki dosyalar silinmeyecek
Pcdeki dosyalar silinecek
ben pc artık yavaşlamaya başladı hazır win10a geçerken bide format yesin diyerek pcdeki dosyalar silinecek seçeneğini seçtim.Pcnin eski halinin önemli olabilecek olan dosyaların WindowsOld isimli bir dosyada saklanacağı belirtildi.Bende onayladım silerim sonra diye.Sonuç olarak WindowsOld'un içindeki hiçbir dosyayı silemiyorum yardım edin lütfen.Teşekkürler

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Disk temizleme yazın başlata ve açın, C seçip açtıktan sonra Sistem dosyalarını temizle'ye tıklayın, C seçip açın, önceki windows yüklemeleri gibi bişey göreceksiniz işaretleyip temizleyin.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
windows 7 den vazgeçtin sanırım :D

OmerFarukPikachu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Disk temizleme yazın başlata ve açın, C seçip açtıktan sonra Sistem dosyalarını temizle'ye tıklayın, C seçip açın, önceki windows yüklemeleri gibi bişey göreceksiniz işaretleyip temizleyin.
disk temizlemede c falan seçtirmiyor direk başlatıyor bittiğindede silinmiş olmuyo.Bittiğinde bazı tikler oluyo ondada önceki Windows sürümü tarzı bir şey yok.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Kendin silmeye çalıştığın için silinemez hale getirmiş olabilirsin. Unlocker ile silmeyi deneyin.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
@Kadima fark etmez Her turlu win 7 Yapicam Arada bi Xp attigimda Oluyo
Nostalji olsun diye Xp hiç ram yemiyo
Ama yeni oyunlari açmiyo Oyuzden En iyi seçim Win 7 Win 10 a Baktim
Rezalet ötesi

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
@Kadima fark etmez Her turlu win 7 Yapicam Arada bi Xp attigimda Oluyo
Nostalji olsun diye Xp hiç ram yemiyo
Ama yeni oyunlari açmiyo Oyuzden En iyi seçim Win 7 Win 10 a Baktim
Rezalet ötesi

Ben yeniliklere açık birisiyim. Hatta sistemi en güncel kullanma taraftarıyım. Aslında olması gereken de bu bence :)
Windows 10'un performansı windows 7 ye göre çok iyi gerçekten. özellikle oyunlarda daha iyi hissediyorsun bunu. Önceden win7 de CS Go oynarken yarım saat sonra bilgisayar cayır cayır yanmaya başlıyor, oyunda FPS düşüyordu. Windows 10 da ise 2-3 saat oynamama rağmen eskisi kadar ısınma olmuyor :) Üstelik 7 ye göre 10-20 FPS fazla alıyorum :D

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Ben yeniliklere açık birisiyim. Hatta sistemi en güncel kullanma taraftarıyım. Aslında olması gereken de bu bence :)
Windows 10'un performansı windows 7 ye göre çok iyi gerçekten. özellikle oyunlarda daha iyi hissediyorsun bunu. Önceden win7 de CS Go oynarken yarım saat sonra bilgisayar cayır cayır yanmaya başlıyor, oyunda FPS düşüyordu. Windows 10 da ise 2-3 saat oynamama rağmen eskisi kadar ısınma olmuyor :) Üstelik 7 ye göre 10-20 FPS fazla alıyorum :D
Hakli olabilirsiniz :) Ne biliyim Karisik geldi bana 7 ye Alistim 10 Yabanci geldi

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Disk temizlemeden temizleniyor herhalde :) bir de her zaman güncel işletim sistemini kullanmak iyidir