Win7 kuramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

hilmifatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abilerim ben daha önce xp olan yazılımı win7 32 bit ile degiştirdim bir vakit sonra win7 64 bit gecti elime onu kurmak istedim ama cd takdım bilgisayarı yeniden başlattım o anda kırmızı bir ekran bazı yazılar cıktı ben pek kafama takmadım sonra format sayfası geldi gerekli adımları yaptım secilen bölüme yükleme olacagı an bilgisayaranızda gerekli sürücüler bulunamadı gibi uyarı baya bir denedin olmadı bende sanırım dvd bozuk diyeerek 32 bit yüklemeye basladım ondada aynı sorun bir türlü win7 kuramadım sonra xp 32 bit denedim onu kurdu ama win7 daha hosuma gittigi için tekrar yüklemek istiyorum ne yapmam lazım acaba ayrıca win7 cd calışıyor bozuk degil

hilmifatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlaşılan xp devam başka care yok makinayı yenileyene kadar

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
temiz bi format atip win7 32 bit yüklersen bi sorun olacagini sanmıyorum. bilmiyosan bi bilene attir.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Format sırasında disk bölümlerini gösteren yere geldiğinde Windows'u yükleyeyim diye yerel disk 'i (C) seçip sürücü yükle'ye basıyorsun galiba :D Eğer böyle yapıyorsan bu şekilde yüklenmiyor. O ekranda yerel disk (C) 'i seçip sadece ileri diyeceksin. :) Umarım sorunun sadece buydu...

Son mesajlar