win7 Kaspersky 8 update sorunu !

calvaria

Profesör
Windows 7 kullanıyorum kaspersky ı indirdim ve kurdum fakat bu gün updatelerim otomatik olmasına karşın update uyarısı aldım database in güncel olmadıgını söyleyen. update etmeye çalıştıgımda küçük bi dosyayı çekmeye çalışıyor hemen bitiyor ardından yine aynı uyarıyı veriyor tekrar update etmeye çalıştıgımda ise yine o küçük dosyayı çekmeye çalışyo yine aynı durum :S

aliça

Asistan
bendede aynı hatayı verdi bugün 2 gün daha bekliyecem eğer bi çözüm bulmazsam silipte atıverecem bu antivrüs işi canımı sıkmaya başladı arkadaşlar sorunsuz bi program yok

TBM

Dekan
indirdik diyelim 7 yi,cd ye attık,pc ye kurduk,tekrar silinebilinirmi yani 7yi yüklerken pc deki herşey silinir mi,silinirse eğer şarkıların falan yedeğini nasıl alıcaz yani neye koyucaz silinmesin diye?

şimdiden teşekkürler cevap için

calvaria

Profesör
indirdik diyelim 7 yi,cd ye attık,pc ye kurduk,tekrar silinebilinirmi yani 7yi yüklerken pc deki herşey silinir mi,silinirse eğer şarkıların falan yedeğini nasıl alıcaz yani neye koyucaz silinmesin diye?

Dostum yanlış konuya mesaj yazdın heralde biz burda kasperskyın güncelleme sorununu düzeltmeye çalışıyoz :S

Peter

Dekan
Onursal Üye

arkadaşım harddisk in tek bölümse cd veya dvd ye çift veya daha fazlaysa windows un kurulu olmadığı bir bölüme atarsın verilerini formatlarken sadece windows un kurulu olduğu bölüme biçimlendirme yaparsın ;)

Alex1024

Asistan
Başka forumlarda da bu sorunu bildirenler var. Verilen cevap ise beta sunucular olması nedeniyle pek fazla güncellenmiyor. En son sanırım 19.1. de güncellendi. Programla ilgili bir sorun görünmüyor.

MegaWolt

Profesör
valla ben xp kullanıyorum hala, hiç sorun yok. siz beta olan win7 yi nasıl kullanıyorsunuz anlamıyorum, tabii ki sorun çıkacaktır

rise

Linux, Windows, ...
Yönetici
Moderatör
Bu konu açıldığı gün kaldırmıştım Kasperi
Betasını kurmamaya da karar almıştım.
Ne güncelliyor, ne rahat bırakıyor çalışayım; kasım kasım kasıyor.:devil::icon_-1: