Defender virüsü kaldırmıyor

Bu konuyu okuyanlar

İlkeUyar52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
telefonumdan zip dosyasını pc nin masaüstüne kesdim ara kabloyu çıkarınca dosya kayboldu virüslü oldugundan şüphelendim defenderi çalıştırdım oda o dosyayı buldu fakat kaldır dediğimde dosyayı silmedi dosya konumuna gittiğimde dosyayı göstermiyor (dosya konumu direkt masaüstünü göteriyor) dosyayı silemedim yardım edin! resimdeki işaretli dosyada aynı şeyi gösteriyo işin içinden çıkamadım. Ekran görüntüsü 2020-10-21 170613.png

Son düzenleyen moderatör:

xDaemon

Asistan
Reaksiyon puanı
84
telefonumdan zip dosyasını pc nin masaüstüne kesdim ara kabloyu çıkarınca dosya kayboldu virüslü oldugundan şüphelendim defenderi çalıştırdım oda o dosyayı buldu fakat kaldır dediğimde dosyayı silmedi dosya konumuna gittiğimde dosyayı göstermiyor (dosya konumu direkt masaüstünü göteriyor) dosyayı silemedim yardım edin! resimdeki işaretli dosyada aynı şeyi gösteriyo işin içinden çıkamadım.Ekli dosyayı görüntüle 120526
Telefonunuzdan gönderirken virüs algılayıp Pc ye girişine izin vermemiş olabilir bu durumda dosya konumu görünür ancak dosyaya dair bir şey bulamazsın.

kaan.chnr000

Asistan
Reaksiyon puanı
186
Windows defender kendisi virüs zaten. Kaspersky ve ya Malwarebytesla(olacağını sanmıyorum) silin. Önerim Kaspersky.

İlkeUyar52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Windows defender kendisi virüs zaten. Kaspersky ve ya Malwarebytesla(olacağını sanmıyorum) silin. Önerim Kaspersky.
kardeşim microsoftun ücretsiz anti virüs programı diyebiliriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonunuzdan gönderirken virüs algılayıp Pc ye girişine izin vermemiş olabilir bu durumda dosya konumu görünür ancak dosyaya dair bir şey bulamazsın.
emin misin

İlkeUyar52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Bug girmiştir aynisi bende oldu işlemler uygulla C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History\Service.