Win 8.1 ile gelen pcyi win 8 yapma

geçenlerde aldgım laptopda win 8.1 var ben win 8 istiyorum nasıl win 8 e dönüştürebilirim.pc 8.1 ile geldi ben ayrıyetten güncellemedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

+++

falcon291

Profesör
8'e geri dönmek? Sanırım baştan kurmak gerekiyor. Microsoft'un 8.1'e geçiş yaptıktan sonra 8'e dönüş yoktur cinsi bir yazısını okuduğumu hatırlıyorum.

Arada mutlaka fark var, ama 8.1 daha yeni ve daha doğru bir versiyon, 7'ye dönmek istiyorum desen anlarım ama 8'e dönmek manalı gelmiyor...

8'e geri dönmek? Sanırım baştan kurmak gerekiyor. Microsoft'un 8.1'e geçiş yaptıktan sonra 8'e dönüş yoktur cinsi bir yazısını okuduğumu hatırlıyorum.

Arada mutlaka fark var, ama 8.1 daha yeni ve daha doğru bir versiyon, 7'ye dönmek istiyorum desen anlarım ama 8'e dönmek manalı gelmiyor...

8 döönmek istiyorum çünkü netcad adlı çizim programı yükleyecegım ve bunu pcme kuracak kişi 8.1 e kuramıyor kurabileni göremedim onun için 8 istiyorum bide alıştım 8.1 çok berbat hiç sevmedim.pc lenovo z5070 i5 modeli ve bu pcde çok dandik hiç tavsiye etmem babam süpriz amaçlı almış lenovo z510 çok iyi dedim z yi tutturmuş gerisini unutmuş :D

win 8.1 i nasıl win 8 yaparım recorvery denedim olmadı alırken 8.1 di.orjinal olarak aslına zararvermeden bu işlemi nasıl başarailirim.vatandan almışlar götürsem ayarlayabilirlermi

falcon291

Profesör
win 8.1 i nasıl win 8 yaparım recorvery denedim olmadı alırken 8.1 di.orjinal olarak aslına zararvermeden bu işlemi nasıl başarailirim.vatandan almışlar götürsem ayarlayabilirlermi
Vatan %90 uğraşmaz. Köşedeki bilgisayarcıya gideceksin, ama illegal Windows yüklemek zorunda kalabilirsin. Çünkü 8.1 key'i 8.0'da çalışıyor mu hiç de emin değilimm.