wın 7 durup dururken kapanma sorunu

Batuhan Efe Ekser

Öğrenci
25 Aralık 2020
7
1
3
24
Öncelikle merhabalar bilgisayarımı açtıktan bir sure sonra durduk yere kapanıyor . Isı ile bir problem yok . Ramleride kontrol ettim fakat çaresini bulamadım bilgisayara bir virüs bulaşmış olabilir mi?. İnternet'te araştırdığıma göre bir virüs belli bir saat'te bilgisayarın kapanmasına yani zamanlayıcı yapıyormuş lütfen yardım edin .

Ram_kafasi

Müdavim
Müdavim
23 Haziran 2019
3,679
5
7,431
293
18
Öncelikle merhabalar bilgisayarımı açtıktan bir sure sonra durduk yere kapanıyor . Isı ile bir problem yok . Ramleride kontrol ettim fakat çaresini bulamadım bilgisayara bir virüs bulaşmış olabilir mi?. İnternet'te araştırdığıma göre bir virüs belli bir saat'te bilgisayarın kapanmasına yani zamanlayıcı yapıyormuş lütfen yardım edin .
Büyük ihtimal ile PSU sıkıntı çıkarıyor farklı bir PSU ile deneme şansınız var mı?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
PSU'dan kaynaklı olabilir.

Ram_kafasi

Müdavim
Müdavim
23 Haziran 2019
3,679
5
7,431
293
18
pardon

pardon benim daha onceden adaptorum yanmıstı yerine eskki bir adaptor taktım eski laptoptan cıkan voltajı dusk oldugundan kaynaklanabilir kabloda sisme var
Ondan kaynaklanıyor olabilir,adaptörünüz büyük ihtimal ile düzgün güç verememekte.Değiştirmeniz dahilinde sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.