Win 10 disk görünümü İSO Nedir?

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Akşam yapacağımı söylemiştim. Yapmazsam doğru olmazdı bende çektim fotoları:
20201014_171126.jpg

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

@Usain :)

KimBuGamzeli

Profesör
Yahu yalan borcum mu var kardeşim? Ati x1550 olan bilgisayara windows 10 kurdum ama hiçbir şekilde desteklemiyor. Exe olarak driver kurmaya çalışırsan direkt kırmızı uyarı veriyor. Elle kurmaya çalışırsan mavi ekran veriyor. Çok varyasyon denedim. Ati x1550 ile windows 10 ça-lış-mı-yor.
Windows 7 çalışıyor ama 10 çalışmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Efi yanlış. Windows 10 kuramazsın ona.

Yalnız son zamanlarda insanlara olan yaklaşımın ve cevap yazma tarzını hiç beğenmiyorum.

Usain

Dekan
Onursal Üye
Vista için olan driverın cdsini windows 10'a taktığında bilgisayarın driverı görmesi normal. Ama desteklemediğini değiştirmez bu. O ekran kartını takıp driverı kurduğunda mavi ekran verecektir veya kararsız çalışacaktır. Kararsızdan kastım kullanılamaz hale gelmesi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız son zamanlarda insanlara olan yaklaşımın ve cevap yazma tarzını hiç beğenmiyorum.
👍

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Vista için olan driverın cdsini windows 10'a taktığında bilgisayarın driverı görmesi normal. Ama desteklemediğini değiştirmez bu. O ekran kartını takıp driverı kurduğunda mavi ekran verecektir veya kararsız çalışacaktır. Kararsızdan kastım kullanılamaz hale gelmesi oluyor.
Uyumsuz olsaydı bunu demez miydi?
Screenshot_8.png