Win 10 disk görünümü İSO Nedir?

ReapeR_37

Öğrenci
Arkadaşlar PC m win 10 kaldırırmı diye sordum saolun ço k ilgilendiniz . mikrosftun kendi sitesinde win 10 disk görünümü diye birşey var O nedir sadece win 10 diye mi gösteriyo iso dosyası yada onu kaldırırmı?Merak:rolleyes: Ekran Kartı : ATI Radeon X1550
1602606748861.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Photshop CS6 Ve After Effects CS4 rahatça kasmadan kullanıyorum

mikrosftun kendi sitesinde İSO var alın link: Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Şuan çok aradayım hanginiz yanlış
10'da aygıt yöneticisinde ATi Radeon X1xxx serisi Windows Vista driverının içini gösteriyor. Yani uyumlu.

Ati x1550'nin desteği vista ile kesildi.
Ek olarak zaten konu sahibi Windows 7 kullanıyor ve sürücüsü yüklü. Firmaların klasik yalanları işte. Intel'e göre de Sandy Bridge sistemler 10 ile uyumsuz ama bütün 7 sürücüleri sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:

Usain

Dekan
Emektar
Ek olarak zaten konu sahibi Windows 7 kullanıyor ve sürücüsü yüklü. Firmaların klasik yalanları işte. Intel'e göre de Sandy Bridge sistemler 10 ile uyumsuz ama bütün 7 sürücüleri sorunsuz çalışıyor.
Yahu yalan borcum mu var kardeşim? Ati x1550 olan bilgisayara windows 10 kurdum ama hiçbir şekilde desteklemiyor. Exe olarak driver kurmaya çalışırsan direkt kırmızı uyarı veriyor. Elle kurmaya çalışırsan mavi ekran veriyor. Çok varyasyon denedim. Ati x1550 ile windows 10 ça-lış-mı-yor.
Windows 7 çalışıyor ama 10 çalışmıyor.

Şuan çok aradayım hanginiz yanlış
Efi yanlış. Windows 10 kuramazsın ona.

wpa_supplicant

Profesör
Yahu yalan borcum mu var kardeşim? Ati x1550 olan bilgisayara windows 10 kurdum ama hiçbir şekilde desteklemiyor. Exe olarak kurmaya çalışırsan direkt kırmızı uyarı veriyor. Elle kurmaya çalışırsan mavi ekran veriyor. Çok varyasyon denedim. Ati x1550 ile windows 10 ça-lış-mı-yor.
İnandırıcı bir yazı

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Yahu yalan borcum mu var kardeşim? Ati x1550 olan bilgisayara windows 10 kurdum ama hiçbir şekilde desteklemiyor. Exe olarak driver kurmaya çalışırsan direkt kırmızı uyarı veriyor. Elle kurmaya çalışırsan mavi ekran veriyor. Çok varyasyon denedim. Ati x1550 ile windows 10 ça-lış-mı-yor.

Efi yanlış. Windows 10 kuramazsın ona.
Teoride uyumlu demek istediğim. Zaten bunu yazacaktım akşam PC'ye geçip. :)

Usain

Dekan
Emektar
R falan yapmadım. Akşama gösterecektim yukarda yazdığım şeyi.

@Usain
Ben de gösterebilirim.

IMG_20201014_124200.jpg

IMG_20201014_124146.jpg

Sonra bir şekilde kurabildim ama...
SAVE_20201014_123659.jpg

Olan buydu:

Windows 7 ile çalışıyor ama 10 ile çalışması mümkün değil. @ThorJ ile çok uğraştık çalıştırmak için.

Teorik olarak mümkün olabilir ama gerçek hayatta o ekran kartı windows 10 çalıştırmıyor.

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Ben de gösterebilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 119703
Ekli dosyayı görüntüle 119704

Sonra bir şekilde kurabildim ama...
Ekli dosyayı görüntüle 119705
Olan buydu:

Windows 7 ile çalışıyor ama 10 ile çalışması mümkün değil. @ThorJ ile çok uğraştık çalıştırmak için.

Teorik olarak mümkün olabilir ama gerçek hayatta o ekran kartı windows 10 çalıştırmıyor.
Bende sana bunu gösterecektim işte. Dediğim buydu. R falan yok.

aliyasiny65

Doçent
Driver çalışır mı bilmem ama windows 10 kurarsan o 3 gb ram ile naneyi yersin yani bilgisayar aşırı kasar ve montaj flnda açıkcası yapamazsın