Wimbledon’da Dehşet Verici Anlar! “Lütfen Bana Yardım Edin”

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Wimbledon Tenis Turnuvası korku dolu anlara sahne oldu. Amerikalı tenisçi Bethanie Mattek-Sands müsabaka sırasında dizinden sakatlanarak yere düştü. Bir süre ne olduğunu anlamayan Mattek-Sands daha sonra acı içinde çığlıklar atmaya başladı.

manset-fotografi-155.jpg

Kötü biçimde yaralanan raketin ‘Lütfen bana yardım edin' diye haykırması dramatik anlara neden oldu. Amerikalı tenisçi Bethanie Mattek-Sands, Sorana Cristea karşısında mücadele ederken üçüncü setin başında olay meydana geldi.

Dizinin hali görenleri şoke eden sporcu, ‘Çok korktum, panikledim' diye konuştu. Rakibi Cirstea ise ‘Onu teselli etmeye çalıştım ama ben de korkmuştum. Kendimi çaresiz, güçsüz hissettim' diye konuştu.

Amerikalı tenisçi için sedyenin gelmesi 15 dakikayı bulurken bu süre içinde Mattek-Sands acı içinde bağırmaya devam etti. Cirstea ise geç gelen ambulansla ilgili sert konuşurken ‘Ya kalple ilgili bir sorun olsaydı' diye konuştu.

Wimbledon'da birkaç gündür çimlerin sert olduğundan şikayet ediliyordu. Birkaç sporcunun birden sakatlanmasının ardından eleştiriler artmıştı.


Wimbledon’da dehşet verici anlar! “Lütfen bana yardım edin”
 

Son mesajlar

Üst