Wild Rift Nasıl Oynanır?

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Arkadaşlar oyuna yeni başladım karekterler nedir ne değildir bilimiyorum hangi karakterler güçlüdür hangi karakteri hangi itemlerle güçlendirmek lazım bilgim yok biraz oynadım ama hiç hasar puanı kasamadım mvp olmak bilmeyenler için acayip zor nasıl oynanıyor bu oyun bn devamlı atak oynuyorum saldırıyorum kulelere ve şampiyonlara güçlendirmeleri doğru yapmadığımdan sanırım hasar veremiyorum fazla işin aslı moba oyunu ilk kez oynuyorum videolarına felan baktım ama pek anlamadım oyunda mantık nasıl işliyor bilgisi olan varmı?

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Google'ya istediğin karakterin mesela Zed'mi oynuyorsun Zed'in CTleri yazıyorsun. Orada sendeen üstün olan karakterler çıkıyor. Her karakterin CTleri var . Ben Zed oynuyorum.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Biraz lol bilmen lazım öncesinde fakat heroların birbirine karşı güç olarak üstünlüğü yok. Ayrıca moba bilgininde olması lazım.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Oynamadım dostlar çok karışık gldi oyun kahramanları gclndiremiyorum bi türlü googleden felanda bktım yok baya zor gldi sıfırdn bslamk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok ya beceremioz adamlar mac sonu 17 bin skor yapıyor biz 8-9 bin anca

Son düzenleme:

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Oynamadım dostlar çok karışık gldi oyun kahramanları gclndiremiyorum bi türlü googleden felanda bktım yok baya zor gldi sıfırdn bslamk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok ya beceremioz adamlar mac sonu 17 bin skor yapıyor biz 8-9 bin anca
İlk önce bir karektere yoğunlaş antreman modunda mesala yasuo eğer yasuoyu iyi oynarsan takımı taşırsın.Antremanda karakterlerin mekaniklerini öğren sonra maç gir bence yasuoyu öğren kasılınca ve iyi oynanıyorsa durdurlamıyan karakter

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
İlk önce bir karektere yoğunlaş antreman modunda mesala yasuo eğer yasuoyu iyi oynarsan takımı taşırsın.Antremanda karakterlerin mekaniklerini öğren sonra maç gir bence yasuoyu öğren kasılınca ve iyi oynanıyorsa durdurlamıyan karakter
Silcem sanırım kanser oyunlardan biri

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Mbll oynıyacak varsa özelden yazabilir wild riftte bende hala çok ping çıkıyor