Wifi ve mobil veri simgesinin ikisinin gozukmesi

Bu konuyu okuyanlar

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaslar mobil veri ve wifi simgesi ikisi gozukuyor bu ne anlama geliyor?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210323-131456_Spotify.jpg
    Screenshot_20210323-131456_Spotify.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 45

realsim85

Asistan
Reaksiyon puanı
99
yani wifi açılınca mobil veri devre dışı kalır normalde fakat kalmıyorsa bir çok nedeni olabilir
-Ağ bağlantısı gecikiyorsa, yani internetiniz stabil değilse otomatik olarak mobil veriye geçmeyi etkinleştirmiş Wi-Fi+olabilirsiniz.
-3. parti uygulamaların bazısı hem wifi hem mobil veriyi kullanacak şekilde olur son yüklediğiniz uygulamayı kontrol edin.
-huawei marka bir telefonunuz varsa (diğer telefonlarda var mı bilmiyorum) "Ağ hızı artırma" özelliği açık olabilir...

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
yani wifi açılınca mobil veri devre dışı kalır normalde fakat kalmıyorsa bir çok nedeni olabilir
-Ağ bağlantısı gecikiyorsa, yani internetiniz stabil değilse otomatik olarak mobil veriye geçmeyi etkinleştirmiş Wi-Fi+olabilirsiniz.
-3. parti uygulamaların bazısı hem wifi hem mobil veriyi kullanacak şekilde olur son yüklediğiniz uygulamayı kontrol edin.
-huawei marka bir telefonunuz varsa (diğer telefonlarda var mı bilmiyorum) "Ağ hızı artırma" özelliği açık olabilir...
Samsung kullaniyorum bayadir uygulama yuklemiyorum zaten mobil veriyi kapattim oyle olunca yine de sag ol