Wifi Menzil Genişletici Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Xiaomi WiFi Genişletici aldım kurduk fakat saatte bir kopma olduğu için iade ettim Tenda A9 aldım bir türlü kurulmadigi için iade ettim kurulumu kolay güzel 150 tlye kadar WiFi genisletici önerirseniz sevinirim

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Xiaomi WiFi Genişletici aldım kurduk fakat saatte bir kopma olduğu için iade ettim Tenda A9 aldım bir türlü kurulmadigi için iade ettim kurulumu kolay güzel 150 tlye kadar WiFi genisletici önerirseniz sevinirim
Eğer menzil genişleticiyi koyacağınız yere ethernet kablosu geliyorsa router alın derim. Wifi genişleticiler ağda dalgalanmaya sebep oluyor.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Sonunda, Xiaomi tavsiye ettin be :)

Tp-Link priz tipi menzil genişleticilere bak gayet iyidirler.
Şu anda Tp-Link'in priz tipi olanından kullanıyorum. Yukarıda yazdığım gibi dalgalanmaya sebep oluyor. Cs:Go gibi oyunlarda sizi memnun etmeyebilir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Eğer bulunduğun yere kablo çekme imkanınız varsa router almanızı öneririm.

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Eğer menzil genişleticiyi koyacağınız yere ethernet kablosu geliyorsa router alın derim. Wifi genişleticiler ağda dalgalanmaya sebep oluyor.
İki katli ev için aldığım için kablo cekmem mümkün değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulumu kolay mıdır bunun baska modelini aldim iki kurulum yöntemi denedim ikiside olmadı

Son düzenleme:

gascan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İki katli ev için aldığım için kablo cekmem mümkün değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulumu kolay mıdır bunun baska modelini aldim iki kurulum yöntemi denedim ikiside olmadı

alltaki bağlantıda kurulumu anlatıyor, yapabileceğinizi düşünüyorum.