wifi güçlendirici tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ormetg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar türk telekoma ait klasik siyah ZyXEL modemim var fakat arka odalarda wifi tam çekmiyor bunun için xiaomi ye ait wifi sinyal güçlendiriciler varmış bunlardan bir tane mi almak yoksa yeni modem mi almak benim işimi çözer. İnternette internet hızınız vs çok iyi değilse sinyal güçlendirici almanın pek işe yaramayacağı hakkında bir şeyler de gördüm ondan sinyal güçlendirici mi yoksa yeni modem mi almalıyım karar veremedim. Önerinizle beraber fiyat/perfonmans bir üründe tavsiye ederseniz memnun olurum. Bir de yeni modem alırsam oyunlarda pingim azalır mı? (PC kablolu bağlanıyor)
(Ekte anlık internet hızım bulunmaktadır.)

Ekli dosyalar

• hız testi.png
    hız testi.png
    17.3 KB · Görüntüleme: 120

fatihmra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
zyxel sanırım benimki gibi anteni içe gömülü almışsın onun wifisi baya dandik modemin kurulu olduğu yerde 20mbps tam yanındaki odada bir duvar var sadece 10mbps ye düşmekte Tp-Link Td-W9960 alabilirsin sanırım tp linklerin wifi çekim gücü daha iyi veya repeater alabilirsin Mercusys MW300RE repeater siparişi verdim kargo dahil 87 tl ye şuan bir daha fiyat arttı 90 tl olmuş. (1 hafta önce 75 tl ye bile alınabiliyordu sanırım bu eba yüzünden millet çok alınca arttırıyorlar fiyatı). pazartesi yada salı günü elime ulaşır test edip sana yazarım hızını mesafesini falan