Wifi Güçlendirici Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Melihcank67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üniversite hazırlık öğrencisiyim online derslerde odamdan internet çekmediği için Xiaomi Wifi 2 sinyal güçlendirici kullanıyorum fakat derslerde "Bağlantınız stabil değil" şeklinde uyarılar alıyorum. Sürekli bağlantımda kopmalar oluyor. Yeni bir wifi güçlendirici almak istiyorum ama aynı sonucu almak istemiyorum. Fiyat olarak 150-200 ₺ bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Xiaomi Mi Wifi Pro'yu 100 tl civarında bulabilirsin.
Ayrıca elindeki güçlendiriciyi kendine yakın olan bir yere takmak yerine modemele senin ortanda kalan bir yere takmayı dene örneğin modem 1. odada ve sen 3. odadaysan 2. odaya takmayı dene.

Melihcank67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi Wifi Pro'yu 100 tl civarında bulabilirsin.
Ayrıca elindeki güçlendiriciyi kendine yakın olan bir yere takmak yerine modemele senin ortanda kalan bir yere takmayı dene örneğin modem 1. odada ve sen 3. odadaysan 2. odaya takmayı dene.
Öyle kullanıyorum zaten fakat performans açısından iyi bir ürün değil sadece video izlerken veya internette takılırken işimi görüyor online oyun oynanmıyo ping fazla oluyor. Xiaomi mi wifi proyu almayı düşünüyorum teşekkürler öneriniz için.

Son mesajlar