Wifi Destekli anakart sıkıntı çıkarır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ilksenokunakol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anakartlarda Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 AM4 ve Asus Rog Strix B450-E Gaming AMD B450 AM4 arasında kaldım. 2.sinde wifi desteği var fakat bazılarından duyduğuma göre anakart wifi destekli olursa ekran kartı, anakart vb ekipmanlardan tam performans alamazmışım. Bunun doğruluğu nedir acaba?

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Anakarta gömülü olarak wifi vermeyecek laptop gibi. Ayrı wifi apart anakarta takılan olarak gelicek.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Anakartlarda Asus Rog Strix B450-F Gaming AMD B450 AM4 ve Asus Rog Strix B450-E Gaming AMD B450 AM4 arasında kaldım. 2.sinde wifi desteği var fakat bazılarından duyduğuma göre anakart wifi destekli olursa ekran kartı, anakart vb ekipmanlardan tam performans alamazmışım. Bunun doğruluğu nedir acaba?
Bu gibi bir söylemle ilk defa karşılaşıyorum.
Nereden duyduğunuzu hatırlıyosanız bizimle paylaşın fakat böyle bir durumun meydana geleceğini zannetmem.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Performans düşüşü olsa, 4K veya 5K fiyata sahip anakartlarda Wi-Fi özelliği olmaz zaten. Yani kısaca böyle bir şey mümkün değil. Zaten herhangi bir alaka da kuramadım açıkçası. Yalnız B450 kartlar arasında, muhakkak Wi-Fi desteği istiyorsanız orası ayrı, MSI kısmında daha iyi soğutmaya sahip modeller mevcut.

ilksenokunakol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu gibi bir söylemle ilk defa karşılaşıyorum.
Nereden duyduğunuzu hatırlıyosanız bizimle paylaşın fakat böyle bir durumun meydana geleceğini zannetmem.
Herhangi bir sitede duymadım tanıdığım birkaç insan tarafından duydum ilginiz için çok teşekkür ederim hepinize...