Wifi bağlantısı var internet bağlantısı yok

Bu konuyu okuyanlar

Mert_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar düne kadar bi sıkıntı yoktu.Akşam internet ışıgı söndü.Normalde net yokken kırmızı olurdu ama bu sefer hiç yanmıyor.Pek bu konulardan anlamam.DSL arada sırada yanıp sönüyo bazende hic yanmıyor.YARDIM EDIN LUTFEN

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Modemi aç kapat ve kabloları kontrol at belke bazı kablolar çıkmış olabilir.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar düne kadar bi sıkıntı yoktu.Akşam internet ışıgı söndü.Normalde net yokken kırmızı olurdu ama bu sefer hiç yanmıyor.Pek bu konulardan anlamam.DSL arada sırada yanıp sönüyo bazende hic yanmıyor.YARDIM EDIN LUTFEN

Kablosuz ağ bağlantısında modemi görüp bağlanbiliyorsanız ve internet bağlantısı yoksa modeminizi bi resetleyerek fabrika ayarlarına çevirin. Farklı cihazlardan ağ bağlantısı yaparak test edin. Splitter kutusu varsa kontrol edin, farklı modem varsa takıp test edin sorun devam ederse internet servis sağlayıcınızla görüşün

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
dsl yanıp sönüyor ise santral ile bağlantıya geçemiyordur
donanım kaynaklı bir sorun olma ihtimalini düşük görüyorum
servis sağlayıcınız ile görüşün derim
öncelikle kablo kontrolü tabi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Modemi fabrika ayarlarına getir DSL ayarları falan karışmıştır eğer yine olmuyorsa ttnet müşteri hizmetlerine başvurun

Auggie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar benim de 3 gündür buna benzer bir sorunum var çıldırmak üzereyim :/ telefon sorunsuz çalışıyor yani sinyal sesi var fakat modem dsl i görmüyor 3 modem denedim 3 ü de aynı hatayı veriyor dsl bağlantısı yok diyor ne yapmalıyım??

Auggie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu uyarı çıkıyor ya uzak sunucudan yanıt yok yazan yerde bazen dsl ya da ethernet kablosu bağlı değil diyor
62206d09ed549fbdfae8a72649e8dbe8.jpg

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
bendede bazen oluyor dükkanın pc sinde evde olmuyor da xp de oluyor 10 da hiç rastlamadım

Auggie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Windows sürümünden kaynaklı olabilir mi yani?