Bu konuyu okuyanlar

#Fire#

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dün gece laptobumu aceleyle kapattım (sorunun bununla muhtemelen alakası bile yok ama belirtmek istedim). Bugün açtım ve bilgisayarın çok yavaş bir şekilde açıldığını fark ettim. Bunda bir sıkıntı yok, bu benim için çok büyük bir sorun değil. En büyük sorun wi-fi den bağlanamaması. Sorunun modemle alakası bile yok çünkü kabloyla internete bağlanabiliyorum. Wi-fi den bağlanmaması konusunu açmam gerekirse, wifi simgesine tıklıyorum ardından kendi modemimi seçip bağlana tıklıyorum ve bağlanıyor diyor. Sonra wi-fi simgesi yanıp sönüyor ve kabloyla bağlandığım zaman çıkan simge ve üstünde kırmızı bir çarpı logosu beliriyor. Ardından gene wi-fi simgesi çıkıyor. Bu sefer de bu ağa bağlanılamadı diyor. Bu sorunla karşılaştıktan sonra sistem geri yükleme sayesinde bunu kolayca halledebileceğimi sanmıştım. (Ne olur ne olmaz diye bazen geri yükleme noktası oluştururum.) Sonra geri yüklemeyi açtım. Ve o an sistem geri yükleme noktası yok diye bir uyarıyla karşılaştım. Ben de foruma yazmaya karar verdim. Önerilerinizi bekliyorum ...
NOT: W10 kullanıyorum