WiFi bağlanma hatası

Bu konuyu okuyanlar

Azar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkasaşlar, merhaba. Birkaç gündür dizüstü bilgisayarımda wifi’a bağlanırken sorunla karşılaşıyorum. Ağa bağlandıktan bir süre sonra ağdan kendiliğinden atıyor. Bilgisayar wifi’ı kapatıyor bildiğiniz. Ondan sonra ayarlara gidip “sorunun çözümü” (bilgisayar menüsü rusça olduğundan düzgün yazamamış olabilirim) butonuna basdıktan veya bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeliyor. Ama bir süre sonra yine aynı sorun oluyor. Neden olabilir sizce? Format mı atmalıyım?
ps: işletim sistemi windows 10

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Birde şunu deneyin Ayarlar+Güncelleştirme ve Güvenlik+Sorun Gider+Çalışır Duruma Getir+internet bağlantıları ve alttaki diğer sorunları bul ve düzeltten Ağ Bağdaştırıcısı bölümünden onarmayı deneyin.

Azar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Birde şunu deneyin Ayarlar+Güncelleştirme ve Güvenlik+Sorun Gider+Çalışır Duruma Getir+internet bağlantıları ve alttaki diğer sorunları bul ve düzeltten Ağ Bağdaştırıcısı bölümünden onarmayı deneyin.
Ben de siz dediğiniz şeyi yapıyorum. Ama menü dili farklı olduğundan tam detaylı yazamadım. Siz dediğinizi yaptıktan sonra bie süre sonra tekrar aynı sorun oluyor. Yaklaşık 15 dk falan sonra. Ama bilgisayarı restart yaptıktan sonra diğer yönteme nazaran uzun süre wifi’da sorun olmuyor.