WiFi "bağlandı, internet yok" sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet EROL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım ağ sertifikalarında sorun var
Tıkladıgımda sertifika çıkmıyor yani boş klasör çıkıyor.
Internetin gücü "guclu" telefonda öyle diyor hemen yan odada fakat 3 dis ile 1 dis arasında gidip geliyor.
bazen tam video birşey izlemeye başlıyorum "youtube" yada telefondan görüntülü konuşma "messenger ve whatsapp " internet WiFi göstergesinin yanında " ! "Isareti
Wifinin içine giriyorum
Bağlandı internet yok diyor
Ve eğer ben bağliysam internete
Eşimin telefonunu ve laptopumuzun internetini fena şekilde düşürüyor.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;

Ünlem var ise internetinde bir problem olabilir. Kontrol etmelisin.
Yavaşlama için de internetine senden habersiz başka kişilerde bağlanabilir. Ağın ana sayfasına girip kontrol et.

flyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağ altta bulunan Ağ ve internet ayarları kısmına gidip Ağ bağdaştırıcılarından kablosuz bağlantınıza sağ click yapıp devre dışı yapın daha sonra etkinleştiri seçin. Siz internete bağlı iken diğer kullanıcılar yavaşlıyor ise muhtemelen ya bilgisayarınız güncellemeleri çekiyor yada virüs bulaşmış olabilir sürekli ağda trafik oluşturan katta internete bağlanamam sorununuz da bundan olabilir. Bence format atmanız sorunlarınızı çözecektir. İyi çalışmalar.

Mehmet EROL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Duzeltiyorum sikinti telefonda
Sanırım ağ sertifikalarında sorun var
Tıkladıgımda sertifika çıkmıyor yani boş klasör çıkıyor.
Internetin gücü "guclu" telefonda öyle diyor hemen yan odada fakat 3 dis ile 1 dis arasında gidip geliyor.
bazen tam video birşey izlemeye başlıyorum "youtube" yada telefondan görüntülü konuşma "messenger ve whatsapp " internet WiFi göstergesinin yanında " ! "Isareti
Wifinin içine giriyorum
Bağlandı internet yok diyor
Ve eğer ben bağliysam internete
Eşimin telefonunu ve laptopumuzun internetini fena şekilde düşürüyor.
Arkadaşlar sıkıntı telefonda biryerlerde var ama fabrika ayarlarına kadar sıfırladım olmadı
Hadi bağlanmaması da anlayacam sorun var diyecegim ama bağlı diğer herkezin internetinide öldürüyor baglanabildigim anda
Telefon teknisyenini aradım arkadaş
O nasıl birşey dedi sıkıntı ne olabilir
Teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Yok sıkıntı öncelikle telefonda ;
Internetimde herhangi bir sorun yok ben telefonun WiFi kapatınca herkez mutlu oluyor:)

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
ip çakışıyordur... kontrol et... elle ip ata...