Wifi adaptörü önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Firestory

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Masaüstü sistem topladım ve son olarak wifi adaptörü kaldı. Fiyatı 100tl yi geçmeyecek en iyi adaptör önerisi yapabilir misiniz? Yani hız konusunda :) Bir arkadaşım antenli flash bellek şeklinde olanların çok iyi olduğunu söyledi ancak onunda çok bilgisi yok, buraya sorayım dedim :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

(Gerçekten iyi olduğunu düşünüyorsanız 150tl ye kadar önerebilirsiniz :) )

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Air 2315 tavsiyemdir.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
kullanmadım hiç bilemeyeceğim o yüzden ama benimki güzeldi 5m kablo almıştım buna pencereden dışarı sallamıştım bir kaç tane şifresiz wi-fi bulmuştum ey gidi günler :D
Karar verdinizmi?

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
kullanmadım hiç bilemeyeceğim o yüzden ama benimki güzeldi 5m kablo almıştım buna pencereden dışarı sallamıştım bir kaç tane şifresiz wi-fi bulmuştum ey gidi günler :D
bir de kendi arayüzünde wi-fi leri şifreli şifresiz diye gösteriyordu yada hangi şifre şeklini kullanıyorsa onu :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Masaüstü sistemlerde Wi-Fi adaptör hiçbir zaman kablonun yerini tutmuyor. Genel olarak Wi-Fi kablonun yerini tutmuyor ama masaüstü sistemlerde daha sıkıntı oluyor. Tavsiyem mutlaka kablo ile bağlantı kurmanız. Tek çareniz Wi-Fi ise yönelin yoksa internetinizden ortalama 1/4 daha düşük verim alırsınız.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Masaüstü sistemlerde Wi-Fi adaptör hiçbir zaman kablonun yerini tutmuyor. Genel olarak Wi-Fi kablonun yerini tutmuyor ama masaüstü sistemlerde daha sıkıntı oluyor. Tavsiyem mutlaka kablo ile bağlantı kurmanız. Tek çareniz Wi-Fi ise yönelin yoksa internetinizden ortalama 1/4 daha düşük verim alırsınız.
Açıkçası 50 Tlye 1 yıl önce bir adaptör aldım. Ne ping ne de indirme sorunu yaşamıyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Açıkçası 50 Tlye 1 yıl önce bir adaptör aldım. Ne ping ne de indirme sorunu yaşamıyorum.
Sorun yaşamayabilirsin ama Wi-Fi bağlantısının asla kablonun vereceği hızı ve stabilliği vermeyeceği aşikar.

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Dediğiniz de haklısınız o yüzden şuan kablolu kullanıyorum o zamanları evde internet olmadığı için tp link'e muhtaçtık :D