WhatsApp'tan vaz geçiyoruz, peki Instagram'dan?

Instagram'dan vaz geçecek misiniz.

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

intocrates

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
316
Merhaba şu aralar herkes yeni sözleşme ve şartlar nedeniyle WhatsApp'tan vaz geçip yerine farklı bir sohbet uygulaması aramaya koyuldu. Peki böyle yaparken aynı üst şirkete bağlı olan Instagram'dan veya kullanıyorsanız Facebook'tan vaz geçecek misiniz? Eğer Instagram'ı ya da Facebook'u da kullanmayı bırakmayacaksanız WhatsApp'tan başka bir uygulamaya geçmenin hiçbir anlamı olmayacak.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba şu aralar herkes yeni sözleşme ve şartlar nedeniyle WhatsApp'tan vaz geçip yerine farklı bir sohbet uygulaması aramaya koyuldu. Peki böyle yaparken aynı üst şirkete bağlı olan Instagram'dan veya kullanıyorsanız Facebook'tan vaz geçecek misiniz? Eğer Instagram'ı ya da Facebook'u da kullanmayı bırakmayacaksanız WhatsApp'tan başka bir uygulamaya geçmenin hiçbir anlamı olmayacak.
İnstagram kullanmıyorum.

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
İnstagramdan vazgeçmem çok zor olacak suanlik hayir ama facebook en kısa sürede instagrami başka bir şirkete devretmezse ve bu sıkıntılı sözleşmelerle bizi sıkıştırmaya devam ederse buna mecbur kalacağım sanırım

Reaksiyon puanı
2,554
Bu arada sildikten sonra telefonunuzda dosya yöneticinizde WhatsApp klasörü kalıyor onu da kaldırın.Android kısmında da facebook dosyları var onları da silmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca bazı cihazlarda Facebook ve instagram uygulamaları önyüklü geliyor dolayısıyla kaldırmak anca rom ve root ile mümkün oluyor mesela benim a30da Facebook uygulaması kaldırılamıyor bu yüzden ayarlar uygulamalardan önce facebook uygulamasının ve onun ayrıca 3 uzantı servisinin verilerini ve ön belleğini sildim ardından hepsini devre dışı bırak yaptım size de bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.Son olarak tarayıcıdan da girdiyseniz tarayıcı geçmişini herşeyini temizleyin.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Kendinize güveninize var ve kimseden çekinecek bir şeyiniz yoksa vatsapı instagramı niçin bırakayım ki sonuçta ne korkacak bir şeyim var ne çekinecek her şeyim şeffaf her şeyim ortada yada başıma bir musibet gelir o zaman akıllanırım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,982
İnsta Kullanmıyordum ama bi defasında profil açayım dedim. Açtım ve kaçtım ?
Profilimin silinmediğini yada çalınmadığını anlamam için belki yılda bi defa uğrarım üyeliğim olan sitelere.

Ama Face bi ara fazlaca kullandım. Son 2 Yıl 3 defa belki girip çıkmışım.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Facebook ve Whatsapp'ı silip Instagram kullanmak saçma,okul grupları olmasa Whatsapp'ı hemen silerim.

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
yks den dolayı instayı kapatalı 6 ay oldu.Şimdi hiç açmamaya karar verdim.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Zaten kullanmıyordum,vazgeçemiyorum o yüzden. :D

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Zaten sosyal medya kullanmıyorum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Direk hesap sildim. Kendileri bilir.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Benim var insta faceden ban yedim instayi belki silerim.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Komple sosyal medya kullanmamak lazım. Windows yerine Linux kurmak, Google dan vazgeçmek lazım.
Zaten DuckDuck GO kullanıyorum ve GNU/Linux dağıtımlarıma ilgimi zaten bütün forum biliyor neredeyse,sosyal medya üyeliğimde yok,benim açımdan durum iyi gibi görünüyor,derdim şu veri satılması meselesi değil benim özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlara olan ilgimden dolayı bunları kullanıyorum.