Whatsapp'a Harika Özellik Geliyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Whatsapp'ta yıllardır beklenen özellik çok yakında kullanıma açılıyor. Yakında Whatsapp'ın kullananların sadece 5 dakikası olacak! Bakın ne için?Whatsapp'ta birine gönderdiğiniz mesajdan pişman mı oldunuz; 'keşke göndermeseydim' mi diyorsunuz? Artık bu pişmanlıklar tarih oluyor; zira Whatsapp size artık mesajlarınızı geri alabilmenize imkan vermeye başlıyor. Peki bu nasıl olacak?


Dün kendi sitesinde sıkça sorulan sorular sayfasını güncelleyen ancak daha sonra sayfayı kaldıran Whatsapp; iPhone, Android ve Windows Phone cihazlarında gönderilen bir mesajın nasıl geri alınacağını açıkladı. SSS - Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki bilgilere göre Geri Al özelliği ile bir grup veya bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı geri almak mümkün.Ancak bunun bir zaman kısıtlaması var. Gönderilen mesajı geri almak için en fazla 5 dakikanız var. Aksi takdirde mesajı geri alamıyorsunuz. Mesajı geri almayı başarıp başarmadığınızı ise “mesaj geri alındı” ibaresini gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz.Mesajları geri almak için yapacağınız çok basit: Android'de mesaja dokunup basılı tutun, sonra Menü tuşuna> Geri al'a dokunun. iPhone ve Windows Phone'da mesaja dokunup basılı tutun, sonra Geri al'a dokunun.Başarılı bir şekilde geri aldığınız mesajlar kişilerinizin sohbetlerinden kayboluyor. Aynı şekilde bir sohbette "Mesaj geri alındı" görürseniz, bu gönderenin mesajı geri aldığını gösterir.İletilerin başarıyla geri alınması için siz ve alıcının Android, iPhone veya Windows Phone için en son WhatsApp sürümünü kullanıyor olması gerekiyor. Sürümler iki tarafta farklıysa geri alma işlemi yapılamıyor.

WhatsApp’a Gönderilen Mesajı Silme Özelliği Geliyor Foto Galerisi
 

KaanArli

Asistan
Geri almak iyi bişey ama mavi tik olduktan sonra ne bişey değişmez :D
 
Son düzenleyen moderatör:

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Outlook ta da maili geri alma seçeneği var, KaanArli nın demesi gibi. Mavi tik olduktan sonra ne olacak yada neye faydası var ki. Ben maili geri almak istedim :D geri alındı dedi, bir telefon bu mail neyin nesi denildi :D demekki maili geri almamış dedim :D..
 
Telegram'daki bütün özellikleri çalıyorlar :rolleyes:
Telegramin tırnağı olamaz whatsapp

Telegramin bilimmeyen ozellikleri;

-Telegram aynı zamanda sınırsız bir bulut olarak kullanilabilir. Tek yapmaniz profil resinizin altindaki bulut resmine tiklamak ve o buluta dosyalarinizi gondermek...

-telegramda isinizi cok kolaylastirian yapay zekaya sahip ucretsiz boylar vardrir.

-grup ve super grup olmaz uzere 2 cesit grup vardir telegramda...

Ve supergruplarin mesajlari asla silinmez...

Telegramda kanallar vardir bu kanallar araciligiyla gundemi teknolojiyi takip edebilir hatta rahatlikla sizde bi tane olusturabilirsiniz.

Telegramda adminlere istediginiz yetkileri verebilirsiniz. Mesela bi admine sadece uye alma yetkisi verirken diyer admine admin yapma admin atma vs yetkiler verebilirsiniz.
 
5 dakika süre sınırı saçma. Bir yenilik ya da hizmet getiriyorsun ancak kulllanım şansını süre ile sınırlıyorsun. Karşı taraf mesajı görene kadar silebilir olmadıktan sonra çok işlevsel bir yenilik olmuyor.
 
Üst
stat counter