WhatsApp Yerine Kullanılabilecek Yerli Uygulamalar

Ledenav

Asistan
23 Mart 2020
194
99
28
WhatsApp saçma bi politika çıkarmış. Çoğu kişilerde tepki göstermiş. Ve WhatsApp yerine Telegram gibi uygulamaları kullanabileceklerini birbirlerine öneriyorlar. Fakat Yerli Uygulamalarımız varken onları kullanmalısınız. Link veremiyorum. Kaldırıyorlar. Bu yüzden görsel de isimlerini ve resimlerini bulabilirsiniz. Hepsininde İos ve Android uygulaması var. Yorumlarınızı Bekliyorum.
Yerli_Yazılım.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi çok fazla yerli Alternatif var her konuda. Şu anlık Bunları paylaşıyorum. Lütfen Yorum Yapın. Boş kalmasın Burası. Sizde bildikleriniz Yazın

Bir yanlış bilgi Oldu. Vuhuv'un şu anda sadece Android Uygulaması var. İos yok. Ayrıca Ahtapot Windows dahil birçok platform için uygulaması var

Son düzenleme:

MG4446

Profesör
18 Nisan 2020
1,948
1
1,239
358
21
Telefonum çok eski WhatsApp dışında hiçbir şey inmiyor telegram bip falan inmiyor bende mecbur sözleşmeyi kabul ettim ? bi sıkıntı olmaz değil mi

bycash1

Asistan
29 Aralık 2019
484
97
28
25
WhatsApp saçma bi politika çıkarmış. Çoğu kişilerde tepki göstermiş. Ve WhatsApp yerine Telegram gibi uygulamaları kullanabileceklerini birbirlerine öneriyorlar. Fakat Yerli Uygulamalarımız varken onları kullanmalısınız. Link veremiyorum. Kaldırıyorlar. Bu yüzden görsel de isimlerini ve resimlerini bulabilirsiniz. Hepsininde İos ve Android uygulaması var. Yorumlarınızı Bekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 133007

Tabi çok fazla yerli Alternatif var her konuda. Şu anlık Bunları paylaşıyorum. Lütfen Yorum Yapın. Boş kalmasın Burası. Sizde bildikleriniz Yazın

Bir yanlış bilgi Oldu. Vuhuv'un şu anda sadece Android Uygulaması var. İos yok. Ayrıca Ahtapot Windows dahil birçok platform için uygulaması var
devletimizin bu işe el atması lazım kesinlikle bende bunları düşünüyorum ama kimse kullanmayınca da kullanmanın mantığı yok !

Ledenav

Asistan
23 Mart 2020
194
99
28
devletimizin bu işe el atması lazım kesinlikle bende bunları düşünüyorum ama kimse kullanmayınca da kullanmanın mantığı yok !
Bu bizimle olmaz zor zaten. Ama arkadaş çevrenle kullanmanda fayda var. Biz kullanmazsak Geliştiricilerde vazgeçer. Devlet, şirket gibi sponsora ihtiyaçları var.

Telefonum çok eski WhatsApp dışında hiçbir şey inmiyor telegram bip falan inmiyor bende mecbur sözleşmeyi kabul ettim ? bi sıkıntı olmaz değil mi
Üzüldüm

Ananim

Profesör
29 Ekim 2020
2,808
2,398
293
Ekli dosyayı görüntüle 133007

Yerlisini bilmemde viber whatsapp benzeri bi uygulama güzel çalışıyo

Ledenav

Asistan
23 Mart 2020
194
99
28
Suç Devlette. Dün bana mesaj attılar ZOOM yükleyin diye. Kurslar Zoom dan olacakmış.Devlet kurumları bile kullanmıyor. Destek çıkmıyor. Habere gelince Bütün haber kanallarında çıkıyor. Yerli uygulama geliştirildi diye

Yerlisini bilmemde viber whatsapp benzeri bi uygulama güzel çalışıyo
Viber Kullanacağına KONTAK kullan Viberden daha az yer kaplıyor. Çıkartmalar haricinde hiçbir eksiği yok. Ayrıca viber düşük Ram li telefonlarda çok donuyor. Kontak ta o sorun yok.

mlh61

Öğrenci
28 Haziran 2015
12
7
3
BİP kullanın, yerli ve milli whatsapptan çok daha geniş kapsamlı hemde

Ledenav

Asistan
23 Mart 2020
194
99
28
Kullanmayacaksanız bile 5 yıldız verin uygulama mağazasında. Onlarda Geliştirmeye devam etsin. (⭐⭐⭐⭐⭐)

Ledenav

Asistan
23 Mart 2020
194
99
28
BİP kullanın, yerli ve milli whatsapptan çok daha geniş kapsamlı hemde
Turkcell BİP
Turk Telekom LAFF
Bunları kullanmak birşey değilde Uygulamalar berbat özellikle BİP. Hediye internet var şu kadar mesaj atarsan. Dünyanın saçma sapan mesajını atıyorlar sana. Ayrıca Servisler hep türkcelle özel . Diğer servislerde işe yaramaz. Kısaca boş içerikle dolu. Bide her yerde TURKCELL yazması sinir bozucu. Ayrıca düşük ram li telefonlarda çok fazla kasıyor. Hem de Türkcell in adı yerli. Çoğı hizmeti yabancılara ait

BİP'te en çok şikayet keşfet ve sosyal bölümünün olması.Onlar kapatılırsa daha çok kullanılacağını düşünüyorum.
Ayrıca oyunlar ve Boş servisler kesinlikle haklısın. Be 5-10 bin Mesaj gönderme hediyesi

DEDİ şuanda Google Play'de Trendlerde 4. Sırada. Diğerlerinide indirsenizde Trendlere girse
Dedi_Trend_4.png

Son düzenleme:

Ledenav

Asistan
23 Mart 2020
194
99
28
Dedi yi kullanmaya başladım ama kimse yok
Dedi,Laff çok uzun süredir güncelleme almıyor. Çok fazla hata ve eksik var. Bü yüzden tercih edilemez. Ama BİP kullanabilirsin. En günceli o. Ayrıca yakında DURUM da eklerler diye düşünüyorum. Ve Signal yerine KONTAK var. Benzer uygulamalar. O da güncelleme alıyor.